HomeNabídky INŽENÝR KVALITY LED

INŽENÝR KVALITY LED

Máte zkušenosti z kvality? Baví Vás komunikovat a hledat řešení problémů? Máte technické myšlení? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Komunikace a vyjednávání se zákazníky
  • Řešení kvalitativních problémů, analýzy
  • Spolupráce s výrobou
  • Podíl na řešení kvality technologicky vyspělých produktů

Požadavky

  • Pokročilá znalost AJ podmínkou
  • Technické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou
  • Povědomí o kvalitě nutné
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikativnost, vyjednávací schopnosti
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Uvítáme absolventa i zkušeného kvalitáře

  • mzdové ohodnocení dle vašich schopností, zkušeností a odvedené práce
  • 13. a 14. mzda
  • podporu při relokaci
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dojíždění ve výši 1000 Kč
  • náborový příspěvek
  • dotované závodní stravování na velmi vysoké úrovni
  • penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využít pružné pracovní doby a samostatně si plánovat čas
  • preventivní lékařskou péči a bezplatné očkování proti chřipce
  • bezplatné odborné vzdělávání, profesní a kariérní postup
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
Žádosti o zaměstnání zasílejte se životopisem v ČJ.

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systém

Automotive Lighting

2350 zaměstnanců 45 nabídek práce

Vyrábíme a vyvíjíme světlomety pro top automobilky.

V čem jsme jedineční