HomeNabídky INŽENÝR OPTIKY - KONSTRUKCE

INŽENÝR OPTIKY - KONSTRUKCE

Hledáme nové kolegy do týmu rozvíjejícího se oddělení fotometrických validací a optiky v rámci našeho vývojového oddělení. Zajímáte se o oblast optiky, máte zkušenosti s konstruováním, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • spolupracovat na designu krycích skel předních světlometů s optickým oddělením v Německu
  • konstruovat opticky aktivní prvky v CAD prostředí
  • provádět měření ve světelné laboratoři
  • reportovat výsledky fotometrických testů
  • úzce spolupracovat s vývojovým oddělením optiky v německé centrále
  • spolupracovat v projektových a technologicky zaměřených týmech
  • spolupracovat s dodavateli a závody AL
  • provádět předsériové zkoušky a zákonná měření

Požadavky

  • technické VŠ vzdělání (strojní inženýrství, konstrukce)
  • rutinní znalost CAD - CATIA V5 nebo jiného CAD programu
  • zkušenost s modelováním volných ploch
  • zkušenosti se světelnou technikou, optikou či optickými systémy výhodou
  • zaměření se na detail, přesnost
  • kreativní přístup k řešení technických úkolů
  • pokročilou znalost AJ
  • připravenost převzít odpovědnost
  • komunikativnost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
  • efektivitu, samostatnost, loajálnost

Odměny a benefity

  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci, 13. a 14. mzdu
  • podporu při relokaci
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využití pružné pracovní doby
  • preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dojíždění ve výši 1000 Kč
  • penzijní připojištění
  • náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
  • interní systém benefitů formou cafeterie
  • zajištění hlídání dětí externí formou
  • volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
  • bezplatné odborné vzdělávání
  • přátelské a neformální pracovní prostředí

To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj profesní životopis v češtině i angličtině a pojďte zúročit své znalosti a um k nám. Těšíme se na Vás!

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systém

Automotive Lighting

2350 zaměstnanců 45 nabídek práce

Vyrábíme a vyvíjíme světlomety pro top automobilky.

V čem jsme jedineční