HomeNabídky Krátkodobá pracovní stáž v PR agentuře

Krátkodobá pracovní stáž v PR agentuře

Studenti a studentky, kteří studují na vysoké škole, v ideálním případě přímo obory komunikace nebo marketingu, se mohou v agentuře AMI Communications ucházet o měsíční neplacenou stáž.

Náplň práce

  • Zapojí se přímo do práce vybraného týmu, pod vedením jejich členů si vyzkouší psát reálné tiskové zprávy a podklady pro různé druhy médií, budou se účastnit vymýšlení strategií a aktivačních nápadů pro skutečné projekty našich klientů. Na vlastní kůži tak poznají, jak se dělá skutečné PR.
  • Také se budou učit monitorovat média, zpracovávat a analyzovat získané údaje.

Požadavky

  • Ochota se učit a vzdělávat
  • Zodpovědnost, samostatnost, iniciativnost
  • Schopnost samostatně pracovat s PC v prostředí MS Office a s firemními aplikacemi
  • Správné využívání českého jazyka - pokročilá gramatika a stylistika, jazykový cit
  • Samostatné vyhledávání informací z různých zdrojů, jejich třídění a zpracování
  • Časový prostor pro stáž nejméně 3 týdny, minimálně 4 konkrétní dny v týdnu (např. pondělí až čtvrtek, každý  z těchto dnů minimálně 6 hodin)

Odměny a benefity

  • Možnost osahat si skutečné PR v přední české agentuře
  • Působit a rozvíjet se pod vedením zkušených PR konzultantů

Nemůžeme zaručit stáž pro kohokoli, kdo ni požádá, ani přesně v termínu, který požaduje. O stáži rozhoduje jak profil uchazeče/uchazečky, tak prostor/poptávka v jednotlivých týmech agentury. Žádosti o stáž průběžně evidujeme a vybrané uchazeče/uchazečky kontaktujeme s nabídkou konkrétní stáže třeba i za několik týdnů.

Zajímavé benefity

AMI Communications

70 zaměstnanců 1 nabídka práce

AMI Communications je nejlepší společnost, ve které si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jak se dělá public relations.