HomeNabídky .NET programátor - part-time

.NET programátor - part-time

Artin | Brigáda | Jihomoravský kraj | 11.01.2018

Staň se .NET programátorem v pohodovém týmu lidí, kteří skvěle rozumí své práci, zachytí každou inovaci v oboru a současně se rádi po práci sejdou na pivu. Pracuj na zajímavých a velkých projektech ve firmě s rodinnou atmosférou a férovými šéfy.

Náplň práce

Co tě čeká?

  • Budeš se podílet na vývoji softwarových aplikací – nečekaně v MS technologiích :)
  • Zapojíš se do jednoho z našich projektů, kde ste ti bude věnovat zkušený kolega a předávat ti zkušenosti, know how, zpětnou vazbu
  • Získáš možnost vyvíjet aplikace dle vlastních představ, dáme ti prostor pro seberalizaci, vlastní nápady a jejich realizaci
  • Tvé názory mohou ovlivnit směr, kterým se bude projekt vyvíjet
  • Budeš mít čas na nastudování technologií, které zatím neovládáš

Požadavky

Je k tomu potřeba, ať…

  • Máš za sebou již nějaké zkušenosti s .NET/C# (bereme i vlastní/školní projekty)
  • Orientuješ se v jakékoliv databázi (MS SQL, MySQL, Oracle, PostgreSQL, ..)
  • Nechybí ti proaktivita, chceš se neustále zlepšovat a rád se učíš nové věci

Odměny a benefity

Co ti můžeme nabídnout?

  • Perfektní zázemí. Samozřejmost jsou stravenky, sickdays, pružná pracovní doba, skvělá káva, notebook nebo příspěvek na telefon. Specialitou ARTINu je plná lednička, příspěvky na kulturu, sport nebo kurzy čehokoliv – i mimo pracovní zaměření. Stále ti to nestačí? A přesvědčí tě třeba neomezená dovolená?
  • Rozvoj a růst. Máme firemní jazykové kurzy, technické i soft skills školení a maximální podporu vedení v jakémkoliv vzdělávání. Nikomu nebude zatěžko ti předat zkušenosti a projekty tě nenechají ustrnout na místě.
  • Příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv a šéfové, kteří mají o své lidi opravdový zájem a na nic si nehrají. Trávíme spolu rádi čas nejen prací, ale i u fotbálku, na grilovačce, v kině nebo třeba na lyžích.

Zaujali jsme tě?

Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho poznáme, co máš za sebou. Těšíme se!

Zajímavé benefity

home office kdykoliv home office kdykolivjídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmaneomezená dovolená neomezená dovolenávolno během dne volno během dne

Artin

100-200 zaměstnanců 1 nabídka práce

Baví nás dělat software. Věříme, že jej lze dělat chytřeji, jednodušeji a tím i rychleji než jej dělají jiní.