HomeNabídky TECHNOLOG LISOVNY - DUROPLASTY

TECHNOLOG LISOVNY - DUROPLASTY

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW.

Náplň práce

  • zodpovědnost za technologii procesu lisování - stanovení výrobních postupů, parametrů procesu
  • zodpovědnost za strojový park
  • zhotovení a udržování technologické dokumentace
  • řešení technologických problémů, navrhování nápravných opatření
  • cílené zlepšování, optimalizace procesů
  • spolupráce s týmem seřizovačů

Požadavky

  • ​SŠ/VŠ technického nebo chemickotechnologického zaměření
  • mírně pokročilá znalost AJ
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost systému SAP výhodou
  • zkušenosti s LEAN systémem výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • organizační schopnosti

Odměny a benefity

  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • podpora při relokaci
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • bezplatné odborné vzdělávání

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systém

Automotive Lighting

2350 zaměstnanců 45 nabídek práce

Vyrábíme a vyvíjíme světlomety pro top automobilky.

V čem jsme jedineční

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.