Jsme Jobfairs.eu

HomeO nás


Spojujeme svět studentů a férových firem. Podporujeme vzájemné sdílení znalostí a zkušeností. Jobfairs.eu je prostor pro komunikaci, ne pracovní portál. Naši návštěvníci jsou hlavně studenti, kteří hledají inspiraci pro osobní rozvoj a zároveň pokukují po možnostech uplatnění v pracovním světě. Jobfairs.eu také slouží perspektivním firmám ke zviditelnění jejich značky a nabídek spolupráce směrem ke studentům a absolventům. Našim cílem je, aby byl na trhu práce dostatek mladých talentovaných lidí s praktickými zkušenostmi. Tito lidé si pak díky našemu společnému úsilí to pravé místo, kde jejich talent a zkušenosti porostou, vždycky najdou.
Tato parta se o vás postará

Týna

dokončuje bakalářské studium v Kodani a momentálně je na stáži u nás v Brně. Na Jobfairs.eu zaštiťuje veškerou komunikaci s našimi partnery, což jsou studentské spolky a další spolupracující organizace. Zároveň pomáhá s tvorbou obsahu.

David

je studentem Masarykovy Univerzity a sportovec tělem i duší. U nás zajišťuje marketingovou komunikaci směrem ke studentům a firmám. Má na starost sociální sítě, vývoj portálu a zároveň společně s Týnou zajišťuje obsah webu.

Jirka

je vášnivý cestovatel a sportovec. Zároveň je to náš specialista na online reklamu. Náplní jeho prací je mimo jiné podpora a komunikace s jednotlivými firmami ohledně jejich působení na Jobfairs.eu.

Monča

je nejen pořád usměvavá kolegyně, ale také skvělá cukrářka! Její největší hobby je pečení dortů, nicméně na našem portálu se stará především o komunikaci s univerzitami a také s firmami.

Slavo

je nadšenec do moderních technologií a světa elektroniky. Zajímá se o tvorbu videa a propagačních materiálů. Na Jobfairs.eu se stará o firmy, u kterých zhodnocuje své letité zkušenosti.

Janča

je naše šikovná grafička, která dává do podoby veškéré propagační materiály.Zároveň je skvělá pekařka, která svým uměním zpříjemňuje každou poradu nebo pořádaný workshop.

Tom

je zakladatelem celého projektu. Jeho prací je udržovat chod týmu správným směrem a podílet se na jednotlivých úkolech tak, abychom mohli vytvářet komunikační prostor pro vás všechny!Vydejte se dál

a objevte možnosti, které vám dává projekt Jobfairs.eu. 


 

Jsi student? Zjisti, co všechno s námi dokážeš!


 

Jste studentský spolek? Pomůžeme vám být vidět!


 

Jste firma? Podívejte se, co všechno můžete získat.


 

Zastupujete univerzitu? Podpořte své absolventy!


 A nebo nám rovnou napište

V případě problému s načtením kontaktního formuláře pište přímo na firmy@jobfairs.eu, děkujeme.