HomeUdálosti PŘIĎTE ZA NÁMI A ZEPTEJTE SE

PŘIĎTE ZA NÁMI A ZEPTEJTE SE

ERA a.s. | 21.04.2017 | Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha | Pardubice, Brno, Praha

Chtěli byste se dozvědět o nás víc a jen se tak nezávazně s námi setkat? Je to možné. Níže je výčet událostí, kde budeme připraveni na zodpovězení všech otázek – o tom, kdo jsme, čemu věříme, jak to u nás chodí, jak naše zařízení fungují, v jakých sférách je možné se u nás uplatnit, atd. Na akcích lze potkat nejen personalisty, ale také kolegy vývojáře nebo kolegy, kteří učí zákazníky z celého světa, jak s našimi systémy pracovat.

DUBEN
Na finále soutěže Czech StudNET Awards, které se koná 21. dubna na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice, a pořádá ho Delta – střední škola informatiky a ekonomie. Budeme v porotě a jeden z kolegů bude mluvit o historii pasivní radiolokace. (Pardubice)
 
V dubnu (24. dubna od 15 h) budeme přednášet v rámci jednoho ze dvou předmětů buď Rádiové určování polohy nebo Digitální modulátory a demodulátory pro studenty UPCE, a to téma Určování polohy v letectví nebo Nástroje řízení letového provozu. (Pardubice)
 
Další příležitostí pro setkání je veletrh pracovních příležitostí, který proběhne 26. dubna v Atriu (bývalý AFI palác). (Pardubice)
 
Něco pro studenty VUT. Veletrh pracovních příležitostí PerFEKT, který se koná 27. dubna. Tady také budeme. (Brno)
 
KVĚTEN
V květnu bude možné nás potkat na veletrhu JobsDEV, který je zaměřen na programátory, koná se 27. května na Fakultě architektury na ČVUT. (Praha)
 
Pravděpodobně budeme také na 3. ročníku Den firem, který proběhne na fakultě strojního inženýrství VUT. (Brno)
 
ČERVEN
Potkáte nás na Vědecko-technickém jarmarku. (Pardubice)

za ERA tým Petra Šefčíková
ERA a.s. logo

ERA a.s.

340 zaměstnanců 4 nabídky práce

Věříme, že chránit lidský život má smysl.

Nejbližší události

29.10.2017

Veletrh zahraničních vysokých škol Dream big

Imperial Hotel Ostrava| Jobfairs.eu

Sníte o studiu vysoké školy v zahraničí? Studium v zahraničí ti nejen rozšíří obzory, ale také otevře dveře pro tvou budoucí kariéru. Přesvědčte se, že studium v zahrančí už dávno není jenom pro boháče. Přijdtě na veletrh zahraničních vysokých škol do Ostravy a zjistěte jaké máte možnosti. Více zde

31.10.2017

Gaudeamus Brno 2017

Pavilon G1 a G2 na brněnském výstavišti| Jobfairs.eu

Nevíš kam po maturitě? Přijď na Gaudeamus do Brna a vyber si tu nejlepší školu! Čeká tě široká nabídka studia, přednášky, poradenství i doprovodné programy. Více zde

Máš zájem o tuto událost? Tak neváhej a napiš.
Registrovaný uživatel se dozví o každé nové události. Zaregistrujte se