HomeUdálosti PŘIĎTE ZA NÁMI A ZEPTEJTE SE

PŘIĎTE ZA NÁMI A ZEPTEJTE SE

ERA a.s. | 21.04.2017 | Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha | Pardubice, Brno, Praha

Chtěli byste se dozvědět o nás víc a jen se tak nezávazně s námi setkat? Je to možné. Níže je výčet událostí, kde budeme připraveni na zodpovězení všech otázek – o tom, kdo jsme, čemu věříme, jak to u nás chodí, jak naše zařízení fungují, v jakých sférách je možné se u nás uplatnit, atd. Na akcích lze potkat nejen personalisty, ale také kolegy vývojáře nebo kolegy, kteří učí zákazníky z celého světa, jak s našimi systémy pracovat.

DUBEN
Na finále soutěže Czech StudNET Awards, které se koná 21. dubna na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice, a pořádá ho Delta – střední škola informatiky a ekonomie. Budeme v porotě a jeden z kolegů bude mluvit o historii pasivní radiolokace. (Pardubice)
 
V dubnu (24. dubna od 15 h) budeme přednášet v rámci jednoho ze dvou předmětů buď Rádiové určování polohy nebo Digitální modulátory a demodulátory pro studenty UPCE, a to téma Určování polohy v letectví nebo Nástroje řízení letového provozu. (Pardubice)
 
Další příležitostí pro setkání je veletrh pracovních příležitostí, který proběhne 26. dubna v Atriu (bývalý AFI palác). (Pardubice)
 
Něco pro studenty VUT. Veletrh pracovních příležitostí PerFEKT, který se koná 27. dubna. Tady také budeme. (Brno)
 
KVĚTEN
V květnu bude možné nás potkat na veletrhu JobsDEV, který je zaměřen na programátory, koná se 27. května na Fakultě architektury na ČVUT. (Praha)
 
Pravděpodobně budeme také na 3. ročníku Den firem, který proběhne na fakultě strojního inženýrství VUT. (Brno)
 
ČERVEN
Potkáte nás na Vědecko-technickém jarmarku. (Pardubice)

za ERA tým Petra Šefčíková
ERA a.s. logo

ERA a.s.

340 zaměstnanců 4 nabídky práce

Věříme, že chránit lidský život má smysl.

Nejbližší události

12.10.2017

Job Fair MSV 2017

pavilon A2 na brněnském výstavišti| Jobfairs.eu

Dokončujete školu a hledáte práci v technickém oboru s dobrou kariérní perspektivou? Nebo chcete ještě během studia získat zajímavou praxi, stipendium a naučit se novým věcem? Odpovědi na tyto otázky naleznete na veletrhu Job Fair MSV 2017. Více zde

17.10.2017

Veletrh Šance

Vysoká škola ekonomická, Rajská budova, nám.Winstona Churchilla 4| Jobfairs.eu

ŠANCE je veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy Vysoké školy ekonomické v Praze. Veletrh se pořádá dvakrát do roka (březen, říjen). Nově trvá tři dny (do podzimu 2016 to byly dva dny), přičemž každá společnost vystavuje jen jeden den. ŠANCE má již více než patnáctiletou tradici, ale v podobě, v jaké jej známe dnes, se koná od podzimu 2006. Více zde

Máš zájem o tuto událost? Tak neváhej a napiš.
Registrovaný uživatel se dozví o každé nové události. Zaregistrujte se