HomeMagazín Hluboká práce [kapitola zdarma]

Hluboká práce [kapitola zdarma]

| 31.03.2017 | David Sládeček
Pracujte soustředěně a dokážete velké věci

Roztěkaným odzvonilo

Skutečné soustředění a hluboká práce vedou k lepším výsledkům napříč obory. Newportův bestseller vám prozradí, jak od mělké práce přejít k té hluboké. Pracujte s chutí a nenechte se rušit.

Představte si, že můžete získat superschopnost, která vás vymrští vzhůru ke hvězdám úspěchu. Teleport, nebo čtení myšlenek k dostání není, ale umění rychle pochopit složité problémy a využít nabyté znalosti v praxi si osvojíte celkem rychle. Správným směrem vás povede bestseller Cala Newporta Hluboká práce. Pokud se dokážete odpoutat od pravidelné dávky e-mailů, telefonátů a urgentního řešení „prkotin“, ponoříte se do své práce tak, že budete schopní produkovat skvělé výsledky. Vymyslíte velké věci, dáte duši novým projektům a konečně se realizujete v tom, co vás dlouhou dobu lákalo.

Superschopnost hluboce pracovat

Opakování a pravidelný trénink pracovních návyků nastaví vaši mysl do úplně jiného módu. Nenechte se vyrušovat a rozvíjejte svou superschopnost hluboce pracovat.

Poslechni si kapitolu zdarmaCal Newport v audioknize Hluboká práce objasňuje všechny výhody soustředěné práce a nabízí propracovaný tréninkový plán postavený na 4 základních pravidlech. Tento plán vám pomůže s hlubokou prací začít a denně ji používat. Dozvíte se, jak si s ohledem na typ práce uspořádat den, týden, či rok. Naučíte se jak odolat rozptylování všeho druhu, a prohloubit tak svůj pracovní výkon a výsledky.

 
Zdroj: Progress Guru s.r.o.

Autor článku

David Sládeček

Základem všeho je pro mne dobrá nálada a nadhled. To je něco, bez čeho se nedokážu obejít ve studijním ani osobním životě. Jsem studentem Masarykovi univerzity v Brně, kde aktuálně kompletuji magisterské vzdělání v rámci studijního programu Management sportu. Baví mne čelit novým výzvám a řešit zapeklité situace – primárně ale vždy s úsměvem! :-) Volného času moc není, jelikož se už od předškolního věku aktivně věnuji florbalu. Což znamená, že ve zbytku svého volna upřednostňuji pasivní odpočinek s dobrým jídlem a pitím!

Podobné články v magazínu

10 důležitých hodnot, ke kterým nepotřebujete talent

23.02.2022 |

Úspěch. Jednoduchý cíl, za kterým směřujeme. Ať už... Více zde

Životní cíle I – jak si stanovit ten svůj

08.01.2022 |

Snažíte se najít svou životní cestu, ale pořád se... Více zde

Co znamenají vaše sny o práci?

10.12.2020 |

Stres z práce vás nakonec vždy dostihne. Může se... Více zde

Registrovaný uživatel se dozví o každém novém článku. Zaregistrujte se