HomeMagazín Jaké je tajemství 360° plechovky?

Jaké je tajemství 360° plechovky?

| 27.06.2019 | Ball Aerosol Packaging
Představili jsme světu nový rozměr v oblasti výroby hliníkových aerosolů – 360° plechovku. Tento nový proces nám dovoluje vlastní tvarování po celém obvodu plechovky, symetrické i asymetrické, které nám navíc umožňuje docílit ergonomického úchopu. Můžeme se zároveň soustředit na dynamický detail. Když k tomu všemu ještě přidáme znalost tisku, dokážeme vyrobit produkty, které jsou zajímavé již na první pohled.

Proč by tedy nemohla být krásná i „obyčejná“ plechovka?

 

Tuto novinku jsme poprvé prezentovali na letošní konferenci v Paříži. Díky nově vyvinuté technologii můžeme plnit přání zákazníků i samotných spotřebitelů. Technologie nám umožňuje tvarovat plechovku po celém jejím obvodu a se zajímavým grafickým designem je pak tato plechovka vizuálně poutavá z každého úhlu. Plechovku můžeme tvarovat přesně tam, kde ji uchopí zákazník a nevyklouzne mu.

Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout nový koncept. Při kombinaci toho, co umíme s tiskem a tvarem, může vzniknout nesčetné množství různých možností. Pomocí 3D efektu můžeme vylepšovat i loga značek.

 

Za 360° plechovku jsme získali významné ocenění Can Tech Award!


360° plechovka má upoutat spotřebitele na první pohled. Designem „honey bee“ se snažíme odhalit to, co můžete vidět uvnitř úlu. To dává opět prostor představit něco nového a unikátního.


Věříme v úspěch, který nám otevře dveře k dalším možnostem na trhu. Prvním takovým, je získání významného ocenění Can Tech Award na konferenci v Istanbulu. Těšíme se zároveň na další výzvy, které nás čekají.

 

Ball Aerosol Packaging logo

Ball Aerosol Packaging

300 zaměstnanců

Designové hliníkové plechovky pro celý svět.

 
Zdroj:

Podobné články v magazínu

Testovat je lidské

18.09.2019 |

Testovat je lidské Více zde

Slovníček pro začínající testery

16.09.2019 |

Slovníček pro začínající testery Více zde

Co to je Asertivita a jak ji docílit (snadné techniky)

10.09.2019 |

Co se skrývá pod významem asertivita? Je to opravdu... Více zde

Registrovaný uživatel se dozví o každém novém článku. Zaregistrujte se