HomeNabídky Advokátní koncipient/ka

Advokátní koncipient/ka

​Chceš svou kariéru nastartovat už při škole? Nebo máš dokonce už nějaké zkušenosti a láká tě v právu oblast IT? Využij příležitosti a přidej se do týmu Advokátní kanceláře Roubík & spol., specializující se na obchodní právo a právní vztahy v oblasti informačních technologií.

Náplň práce

CO TĚ ČEKÁ?

•​ rozmanitost – projdi si oblasti http://www.akroubik.com/, kterým se věnujeme – máš možnost „přičichnout“ ke každé z nich a pokud budeš mít zájem o konkrétní specializaci, rádi tě v tom podpoříme
• spolupráce se zástupci klientů primárně v oblasti IT – pomůžeme ti se naučit svá doporučení a závěry přetavit do srozumitelného a smysluplného výstupu
• až získáš jistotu, čeká tě prezentace těchto výstupů klientům
• budeš mít přístup k nejaktuálnějšímu know-how a vzdělávání

Požadavky

CO BYS MĚL(A) UMĚT?

• ​výborná orientace v práci s MS Office by pro tebe měla být samozřejmostí
• plusové body získáš svou dokladovatelnou praxí v právu, ale nebudeme si nic namlouvat – je to celé hlavně o tobě – nakolik tě oblast práva zajímá a jak chceš na sobě zamakat
• jsi si vědom / vědoma a toho, že dobrým advokátem se staneš díky soustavnému sebevzdělávání a primárně praxí
• neobejdeš se u nás bez preciznosti, schopnosti týmové spolupráce a dávky samostatnosti
• perfektní čeština a výborná angličtina je základ, u nás zúročíš i němčinu

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?

• ​​zázemí stabilní české advokátní kanceláře, kde fungujeme na vzájemné slušnosti a respektu mezi sebou i vůči klientům
• prostor pro tebe zjistit, co tě v oblasti práva baví a čemu se chceš do budoucna věnovat
• rutinu u nás nezažiješ, naši klienti rostou a my máme možnost se stále více realizovat i v oblasti evropského práva
• za zmínku stojí i naše kanceláře v office centru POP prakticky u zastávky metra Palmovka, kde nám vaří Filip Sajner z „Kluci v akci“ https://www.perfectcanteen.cz/nase-kantyny/bistro-hala
• u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji – novým partnerským vztahům se do budoucna rozhodně nebráníme

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je IT. Technologie ale samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.