HomeNabídky CRM Developer

CRM Developer

Hledáme nadšence do CRM řešení! Chcete se odborně rozvíjet, preferujete práci na různorodých projektech a chcete získávat stále nové zkušenosti? Do našeho interního týmu zabývajícího se především implementací Microsoft Dynamics CRM hledáme kolegu/kolegyni!​

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?
  • customizace a vývoj pro Microsoft Dynamics CRM analýza požadavků a návrhy řešení
  • vývoj rozšíření do aplikace Microsoft Dynamics CRM
  • integrace Microsoft Dynamics CRM s okolními systémy
  • web aplikace nad Microsoft Dynamics CRM
  • tvorba reportů pro SSRS
  • oprava chyb
  • tvorba vývojové dokumentace

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • algoritmické a programátorské principy (OOP, interfaces, collections, generics)
  • ovládat programovací jazyk C# (případně VisualBasic.NET, ASP.NET)
  • uvítáme znalost/zkušenost s vývojem nebo customizacemi Microsoft Dynamics CRM, není však podmínkou
  • základní znalost SQL DML
  • základní znalost JScript
  • očekáváme zkušenost s prací s TFS v týmu
  • výhodou bude i znalost Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS)
  • logicky myslet, používat zdravý selský rozum
  • ČJ/SJ na výborné úrovni, alespoň pasivní AJ (schopnost porozumět odbornému textu a technické dokumentaci)

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days,
    stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.