HomeNabídky Developer pro Microsoft Dynamics CRM 365/2016/2015

Developer pro Microsoft Dynamics CRM 365/2016/2015

Hledáme nadšence do CRM řešení! Chcete se odborně rozvíjet, preferujete práci na různorodých projektech a chcete získávat stále nové zkušenosti? Do našeho interního týmu zabývajícího se především implementací Microsoft Dynamics CRM hledáme kolegu/kolegyni!​

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?
  • customizace a vývoj pro Microsoft Dynamics CRM
  • analýza požadavků a návrhy řešení
  • vývoj rozšíření do aplikace Microsoft Dynamics CRM
  • integrace Microsoft Dynamics CRM s okolními systémy
  • web aplikace nad Microsoft Dynamics CRM
  • tvorba reportů pro SSRS
  • oprava chyb
  • tvorba vývojové dokumentace

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • algoritmické a programátorské principy (OOP, interfaces, collections, generics)
  • ovládat programovací jazyk C# (případně VisualBasic.NET, ASP.NET)
  • uvítáme znalost/zkušenost s vývojem nebo customizacemi Microsoft Dynamics CRM, není však podmínkou
  • základní znalost SQL DML
  • základní znalost JScript
  • očekáváme zkušenost s prací s TFS v týmu
  • výhodou bude i znalost Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS)
  • logicky myslet, používat zdravý selský rozum
  • ČJ/SJ na výborné úrovni, alespoň pasivní AJ (schopnost porozumět odbornému textu a technické dokumentaci)

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days,
  • stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

dovolená navíc dovolená navícrelaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditacikarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks days

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.