HomeNabídky Electronic Design Engineer/HW Designer

Electronic Design Engineer/HW Designer

Valeo | Práce | Hlavní město Praha | 13.12.2017

Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a jsme partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi.

Již 90 let probíhají inovace v oblasti automobilového průmyslu. Objevujte s námi, jakým směrem se budou nadále ubírat. Podílejte se na vývoji a výrobě systémů pro auta budoucnosti.

Náplň práce

DÁME VÁM ŠANCI
  • Navrhovat a vyvíjet elektronické obvody
  • Zkoumat systém a vestavěná konstrukční řešení HW
  • Modifikovat elektronické obvody dle zákazníků
  • Analyzovat interní a externí požadavky pro elektronické systémy
  • Přezkoumávat a schvalovat rozložení PCB
  • Provádět konstrukční výpočty včetně nejhorších případů a termické analýzy
  • Provádět projekční simulace pomocí PSpice, LTSpice
  • Rozvíjet, udržovat a aktualizovat technické dokumenty
  • Být zodpovědný za HW zkušební specifikaci a odůvodnění návrhu
  • Dát návrh pro systém řízení životního cyklu výrobku
  • Spolupracovat se SW vývojáři na dodržování časového plánu
  • Držet krok s novými standardy v průmyslu

Požadavky

POKUD MÁTE
  • Vzdělání v oblasti elektronického inženýrství nebo podobné
  • Minimálně 3 roky relevantních zkušeností na pozici Electronic Design Engineer
  • Minimálně 7 let relevantních zkušeností na pozici Electronic Design Engineer Senior
  • Zkušenosti s designem, modifikací a analýzou elektronických obvodů (analogových a digitálních)
  • Zkušenosti se simulací elektronických obvodů a toleračních analýz (PSpice, MathCad, LTSpice)
  • Vynikající dovednosti v ověřování a odstraňování chyb u elektronických modulů
  • Schopnost používat stolní napájecí zdroje, vysokorychlostní osciloskopy a multimetry
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat
  • Motivaci pro samostatnou práci
  • Odvahu předvést iniciativu a kvalitu odvedené práce v rámci R&D

Odměny a benefity

MY NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v nadnárodním týmu
  • Práci se špičkovými technologiemi v automobilovém průmyslu
  • Atraktivní platové ohodnocení dle zkušeností
  • Spolupráci s ostatními vývojovými centry
  • Možnost vidět své produkty v sériově vyráběných vozech
  • Možnost vidět celý proces vývoje na jednom místě – od představy po konečný produkt (např. automatické parkování ECU)
  • Profesní rozvoj – investice do technických a jazykových školení
  • Balíček firemních benefitů
  • Jsme přímo v Praze a nabízíme místní pracovní smlouvu

Valeo

3300 zaměstnanců 9 nabídek práce

Smart technology for smarter cars.