HomeNabídky Front-End Developer

Front-End Developer

Cleverlance | Práce | Bratislava | 05.04.2019

Baví Vás front-end a chcete byť pri vývoji chatbot pre banku? Máte skúsenosť s HTML a Javascript? Hľadáte príležitosť, kde by ste mohli rozvinúť svoj potenciál? Ak ste si trikrát odpovedali „ÁNO“, napíšte nám a staňte sa súčasťou nášho tímu!

Náplň práce

​Čo vás čaká?

  • analýza a implementácia front-endových riešení pre bankové aplikácie
  • tvorba analytickej a technickej dokumentácie
  • participácia na tvorbe stratégie a roadmap pre rozvoj systému
  • proaktívna komunikácia s business partnermi a s IT partnermi
  • podpora testovania a prevádzky systému
  • ladenie perfomance

Požadavky

Požadované skúsenosti

  • byť ochotný učiť sa nové technológie
  • mať pokročilú znalosť vývoja webových aplikácií JavaScript, HTML, CSS a SQL
  • mať skúsenosti s Java vývojom a s technológiami KQuery, Ajax, jQuery, JSON, XML, Node.js
  • byť schopný pracovať v dynamickom bankovom prostredí
  • zužitkujete svoje doterajšie skúsenosti pri realizácii nových projektov
  • byť úprimný v diskusiách nad požiadavkami a náročný pri ich implementácii ale zároveň vedieť sa zamerať na detail aj z pohľadu širokej perspektívy
  • myslieť na potreby a požiadavky bankových klientov
  • mať 2-ročnú prax v danej oblasti
  • byť komunikatívny

Odměny a benefity

Čo ponúkame?​

  • zázemie dynamicky rastúcej, a napriek tomu stabilnej českej firmy, pôsobiacej na trhu už od roku 2000, na Slovensku pôsobíme od roku 2005
  • priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
  • u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
  • kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
  • dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
  • otvorené a priateľské prostredie
  • základná zložka mzdy od 1500 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
  • podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia - viac informácií na Cleverlance FB stránkach
  • zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
  • moderné kancelárie v centre mesta, v blízkosti historického centra (v dobrej dostupnosti MHD i na bicykli, či kolobežke)
  • občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, firemná knižnica
  • benefity (Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie)

Netradiční benefity

relaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditaciatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks days

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.

V čem jsme jedineční

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.