HomeNabídky Hledáme šikovného web developera (C#, .NET, MS SQL)

Hledáme šikovného web developera (C#, .NET, MS SQL)

Do našeho PUXdesign týmu hledáme zodpovědného web developera s obecným přehledem ve webových technologiích, se kterým budeme společně vytvářet ještě vymakanější a hravější weby.

Náplň práce

Tvojí hlavní úlohou by bylo rozšiřování, údržba a integrace CMS s dalšími systémy.
Primárním jazykem by byl C#  v kombinaci s SQL.

Požadavky

Je třeba analytické myšlení, programátorské zkušenosti a trocha toho obecného přehledu, jak věci na internetu fungují (aby to do sebe všechno pěkně zapadalo).
Používáme Kentico CMS, ale jeho znalost není nutná, rádi Tě zaškolíme. Nutný je naopak zdravý rozum, aktivní přístup k práci a odvaha ozvat se, pokud něco nedává smysl. Uvítáme, pokud budeš přicházet s vlastními návrhy na zlepšování a dalších rozvoj našich projektů. Puxákům dáváme hodně volnosti, proto je třeba mít trochu té sebekázně a zodpovědnosti.

Jsme menší neformální tým s kanceláří kousek od centra Brna, kde se obvykle potkáváme každý den (po dohodě je ale samozřejmě možný homeoffice).
Nabízíme nástupní hrubou mzdu 40-60 tisíc korun, jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat s kolegy z nejrůznějších oborů. Možností v IT je dnes celá řada, takže šikovné lidi limitovat rozhodně nebudeme. Zbytek je na domluvě. Kávovar a pingpongový stůl je samozřejmostí. :)

Zajímavé benefity

home office kdykoliv home office kdykoliv

PUXdesign

30 zaměstnanců 1 nabídka práce

Digitální agentura // webdesign + development & fullservis