HomeNabídky Inženýr kvality

Inženýr kvality

Valeo | Práce | Středočeský kraj | 23.01.2019

Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a jsme partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi. Již 90 let probíhají inovace v oblasti automobilového průmyslu. Objevujte s námi, jakým směrem se budou nadále ubírat. Podílejte se na vývoji a výrobě systémů pro auta budoucnosti.

Náplň práce

  • Analyzovat defekty ve výrobě na denní bázi
  • Řešit kvalitativní problémy ve výrobě
  • Spolupracovat s týmem kvality auditorů
  • Zajistit předávání informací v rámci týmu, příprava nápravných řešení při kvalitativních problémech
  • Eliminovat odchylky ve výrobě, na základě risk analýz, revize FMEA...
  • Zastupovat společnost u zákazníka při jednání o kvalitativních problémech a zajištění komunikace se zákazníkem nebo residentním inženýrem Valeo
  • Organizovat pravidelné návštěvy u zákazníka
  • Zajistit kontroly a evidence systémů zákazníka (B2B)
  • Zajistit rychlé reakce (QR) a provedených opatření během 24 hodin po oznámení reklamace od zákazníka
  • Kontrolovat náklady na třídění
  • Koordinovat vypracované analýzy (FTA) pro každou zákaznickou reklamaci
  • Koordinovat zavedení nápravných opatření
  • Podporovat řešení reklamací
  • Zajistit soustavné zlepšování nástrojů kvality ve výrobě
  • Účastnit se procesních auditů
  • Validovat produkty a modifikace procesu

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru - nejlépe elektro / strojní nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
  • zájem o kvalitu a práci v automobilovém průmyslu
  • zkušenosti nebo znalosti z oblasti kvality automotive výhodou
  • aktivní znalost AJ - komunikace se zahraničními zákazníky
  • schopnost učit se novým věcem
  • odpovědnost, analytické myšlení, systematický přístup, flexibilita a orientace na zákazníka, odolnost vůči stresu
  • znalost MS Office, především Excel a Powerpoint

Odměny a benefity

  • 6 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Pravidelné bonusy na měsíční a půlroční bázi
  • Podpora mobility
  • Příspěvky na relaxační a sportovní aktivity
  • Budete mít možnost vidět celý proces vývoje na jednom místě – od nápadu po konečný produkt (např. automatické parkování)
  • Profesní rozvoj – investice do technických a jazykových školení
  • Jsme přímo v Praze na metru a disponujeme velkým parkovištěm
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v nadnárodním týmu
  • Práci se špičkovými technologiemi v automobilovém průmyslu
  • Spolupráci s ostatními vývojovými centry

dovolená navíc dovolená navícparkování bez problémů parkování bez problémůvolno při narození potomka volno při narození potomkafiremní posilovna firemní posilovnarelaxační zóna relaxační zónahome office kdykoliv home office kdykolivvzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Valeo

4500 zaměstnanců 6 nabídek práce

Smart technology for smarter cars.