HomeNabídky INŽENÝR KVALITY - ELEKTRONIK - MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

INŽENÝR KVALITY - ELEKTRONIK - MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

Zajímá Vás mezinárodní spolupráce, cestování, nové technologie, ale také fajn kolektiv, do kterého hledáme nového kolegu se znalostmi elektrotechniky a povědomím o kvalitě!

Náplň práce

  • Zajištění vysoké kvality výrobků s LED funkcí ve spolupráci s dalšími kolegy a týmy
  • Plánování a sledování preventivních a nápravných opatření
  • Podpora našich dodavatelů pro dosažení vysoké úrovně kvality
  • Podpora nástrojů pro řízení projektů (např. FMEA, analýza rizik, reporting)
  • Implementace specifických zákaznickcýh požadavků
  • Koordinace činností souvisejících se zajištěním kvality ve spolupráci s dalšími závody

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ technického směru (elektronika, mechatronika, fyzika apod.)
  • praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici v oblasti kvality pouze výhodou!
  • znalost systému ISO TS 16 949 a nástrojů kvality alespoň teoreticky, praxe vítána
  • pokročilá znalost AJ podmínkou
  • komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti
  • flexibilita
  • schopnost prosadit se

  • mzdové ohodnocení dle vašich schopností, zkušeností a odvedené práce, 13. a 14. mzdu
  • podporu při relokaci (v podobě zajištění ubytování hrazeného firmou nebo finanční podporu na přestěhování)
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dojíždění ve výši 1000 Kč
  • dotované závodní stravování na velmi vysoké úrovni
  • penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využít pružné pracovní doby a samostatně si plánovat čas
  • preventivní lékařskou péči a bezplatné očkování proti chřipce
  • bezplatné odborné vzdělávání, profesní a kariérní postup
  • přátelské a neformální pracovní prostředí

To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj profesní životopis v češtině i angličtině a pojďte rozvíjet svůj talent k nám! Těšíme se na Vás!

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systém

Automotive Lighting

2350 zaměstnanců 45 nabídek práce

Vyrábíme a vyvíjíme světlomety pro top automobilky.

V čem jsme jedineční