HomeNabídky INŽENÝR KVALITY - NOVÉ PROJEKTY - TRAINEE

INŽENÝR KVALITY - NOVÉ PROJEKTY - TRAINEE

Máte alespoň základní povědomí o kvalitě v automobilovém průmyslu? Chcete se vzdělávat, rozvíjet a učit se od zkušených kolegů? Rádi se s Vámi setkáme na pohovoru!

Náplň práce

  • Aplikace preventivních nástrojů kvality od fáze zahájení nového projektu do uvedení do sériové výroby
  • Vzorkování nového projektu dle norem a požadavků zákazníka
  • Kontrola realizace kvalitativních požadavků na projekt, produkt a proces
  • Lessons learned, FMEA, atd.

Požadavky

  • Praxe v automobilovém průmyslu a práce v oddělení kvality výhodou
  • Alespoň základní znalost nástrojů řízení kvality
  • Znalost project managementu výhodou
  • Aktivní znalost AJ nutná
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Chuť učit se a pracovat na sobě

Odměny a benefity

  • odpovídající mzdu dle Vašich zkušeností
  • firemní benefity
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonus při nástupu
  • podpora při relokaci
  • dotované závodní stravování
  • možnost využití pružné pracovní doby
  • bezplatné odborné vzdělávání
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • práci s nejmodernějšími technologiemi

Žádosti o zaměstnání zasílejte se životopisem v ČJ a AJ.

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systém

Automotive Lighting

2350 zaměstnanců 45 nabídek práce

Vyrábíme a vyvíjíme světlomety pro top automobilky.

V čem jsme jedineční