HomeNabídky iOS vývojář až 50 000 Kč/měsíčně - flexibilní práce!

iOS vývojář až 50 000 Kč/měsíčně - flexibilní práce!

Ahoj jsme vývojářské studio Reinto a věnujeme se tvorbě mobilních a webových aplikací pro naše klienty. V případě zájmu posílejte Vaše životopisy spolu s krátkým průvodním odstavečkem na mail: slezak@reinto.cz , do předmětu napište „iOS vývojář“.

Náplň práce

V současné době hledáme nového pohodového parťáka, který rozšíří náš pohodový tým vývojářů. Pracujeme jak s nativními aplikacemi, tak s frameworky (Xamarin).

Požadavky

  • Znalost Objective-C nebo Swift
  • Znalost .NET výhodou (framework Xamarin)
  • Cit pro grafiku výhodou (vyladění vzhledu aplikace - ikony, barvy, apod.)

Odměny a benefity

  • Pracovní příležitost vhodná i pro studenty VŠ
  • Praocvní poměr HPP / DPP/ OSVČ/ brigáda
  • Práce časově flexibilní
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Pravidelné team buildingové akce (víkendy, večírky, pivorady)
  • Benefity - MultiSport karta, Angličtina apod.
  • Výborná káva, vlastně moře výborné kávy! :-)
  • Nástup ihned

Zajímavé benefity

Vývoj mobilních a webových aplikací