HomeNabídky IT specialista / specialistka

IT specialista / specialistka

Náplň práce

správa sítě LAN a WAN
správa serverů
správa antivirové ochrany
zálohování/obnova dat
správa/instalace HW a uživatelského SW na PC i mobilních telefonech a síťových prvcích
správa HW rozvodů sítě, telefonní sítě a telefonní ústředny
správa internetové komunikace
správa systému řízení dokumentů
správa kopírovacích zařízení, tiskáren, plotrů agenda mobilních telefonů
docházkový systém, správa pošty a intranetu
drobné opravy IT a telefonů
podpora uživatelů, helpdesk
Zájem o administraci vyspělých SW používaných společností (Revit, Plant3D, BIM 360, PDMS, …), vytváření doplňkových aplikací a aktivní přístup k zavádění nových technologií je výhodou.

Požadavky

VŠ, SŠ
praxe v IT alespoň 5 let
dobrá znalost anglického jazyka
schopnost týmové spolupráce, zodpovědný přístup
komunikační schopnosti nezbytné pro každodenní spolupráci s ostatními kolegy či subdodavatel

Nabízíme:

zajímavou a různorodou práci
dobré mzdové podmínky včetně pravidelného osobního ohodnocení
možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
5 týdnů dovolené
pružnou pracovní dobu
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
životní pojištění
nástup dle dohody

Netradiční benefity

dovolená navíc dovolená navícsicks days sicks days

Tractebel Engineering, a.s.

75 zaměstnanců 1 nabídka práce

Jsme projektová organizace s více než 50 letou tradicí.