HomeNabídky Java Developer - junior

Java Developer - junior

Náplň práce

  • spolupráce na analýze a návrhu architektury
  • programování
  • testování a podpora řešení a softwarových systémů
  • dokumentace architektury infrastruktury, spolupráce při vytváření metodik

Požadavky

  • praktickou znalost vývoje na platformě J2EE
  • min. 1 letou praxi s vývojem aplikací (i školení projekty)
  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe v oboru IT
  • zkušenosti s frameworky Spring , Spring WS nebo Hibernate
  • znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
  • analytické schopnosti, logické myšlení
  • komunikační dovednosti
  • samostatný a odpovědný přístup
  • ochotu neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení dokumentace

Odměny a benefity

  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech (zejména ve finančním sektoru)
  • práci v přátelském kolektivu
  • 25 dnů dovolené ročně
  • rozvojové a certifikační programy
  • penzijní připojištění

Zajímavé benefity

Anywhere s.r.o.

60 zaměstnanců 3 nabídky práce

Společnost Anywhere s.r.o., je předním dodavatelem v oblasti vývoje mobilních aplikací, aplikačního vývoje a školení.

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.