HomeNabídky JavaScript junior

JavaScript junior

Náplň práce

Pracovní pozice je vypsána společností iCORD International, která je součástí startupového akcelerátoru BOLT společnosti O2. iCORD je specialista na webovou komunikaci v reálném čase. Jsou na začátku něčeho, bez čeho se v blízké budoucnosti neobejde žádné firma, která se prezentuje on-line. Další informace na www.icord.cz.

Kdo jsme?

Jsme technologický leader v oblasti webové komunikace a hledáme mezi sebe nové kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí ukázat, že patří nebo chtějí patřit ve svých znalostech ke špičce.

Proč zrovna iCord?

Pracujeme s nejnovějšími technologiemi, díky kterým jsme vždy pár kroků před konkurencí. Tento náskok bereme jako svou přednost, s kterou chceme pracovat i do budoucna. Zároveň jsme velmi flexibilní. Nevadí nám, pokud preferuješ práci z domu - důležité pro nás je, aby tě práce bavila a abys měl možnost se profesně rozvíjet. Jsme otevřeni všem nápadům, s kterými přijdeš.

Co tě čeká:

Optimalizace grafiky, testování a optimalizace pro mobily. Slušné zacházeni a pocit, že se v práci cítíš lépe než doma. Velký náskok před ostatními a získání znalostí, které tě jinde nenaučí. Chceš dále růst? Není problém, v iCordu to jde.

Požadavky

Co oceníme:

 - Schopnost a chuť učit se novým věcem, smysl pro týmovou práci a přátelský přístup.

- 1-2 roky praxe (klidně i při škole).

- Znalost JavaScript frameworků, ideálně AngularJS nebo React.

- Zkušenosti s vývojem JavaScript aplikací a s přizpůsobením HTML a CSS pro různé prohlížeče.

Odměny a benefity

Co ti nabízíme:

Nechceme tě pouze lákat na benefity. Pokud jsi opravdu dobrý, pojď se nejprve potkat a řekneme si, co si vzájemně můžeme nabídnout. Pokud jsi to ty, koho hledáme, dej o sobě vědět.

Zajímavé benefity