HomeNabídky Javascript senior

Javascript senior

O2 Czech Republic a.s. | Práce | | 23.11.2016

Náplň práce

Pracovní pozice je vypsána společností iCORD International, která je součástí startupového akcelerátoru BOLT společnosti O2. iCORD je specialista na webovou komunikaci v reálném čase. Jsou na začátku něčeho, bez čeho se v blízké budoucnosti neobejde žádné firma, která se prezentuje on-line. Další informace na www.icord.cz.

Kdo jsme?
Jsme technologický leader v oblasi webové komunikace a hledáme mezi sebe nové kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí ukázat, že patří nebo chtějí patřit ve svých znalostech ke špičce.

Proč zrovna iCord?
Pracujeme s nejnovějšími technologiemi, díky kterým jsme vždy pár kroků před konkurencí. Tento náskok bereme jako svou přednost, se kterou chceme pracovat i do budoucna. Zároveň jsme velmi flexibilní. Nevadí nám, pokud preferuješ práci z domova - důležité pro nás je, aby tě práce bavila! Jsme otevřeni všem nápadům, s kterými přijdeš.

Co tě čeká:
Pokud pro tebe nejsou sprostá slova TypeScript, Angular a React, čeká tě vývoj klientské části aplikace, návrhy obrazovek a GUI.
Slušné zacházení a pocit, že se v práci cítíš lépe než doma. ☺ Velký náskok před ostatními a získání znalostí, které tě jinde nenaučí. Chceš stále růst? Není problém, v iCordu to jde.

Požadavky

Co oceníme:
• Analytické myšlení, týmového hráče a přátelský přístup.
• 3-5 let praxe, dobrou znalost JavaScript , HTML5 a CSS.
• Zkušenost s budováním responzivních webů a aplikací.
• Technickou angličtinu – čtení a psaní.
• Uvítáme znalost některého z frameworků - jQuery, NodeJs, Agular, React.
• MVC výhodou.

Odměny a benefity

Pokud jsi to ty, koho hledáme, dej nám o sobě vědět!

Zajímavé benefity