HomeNabídky Junior Developer/Absolvent (21419)

Junior Developer/Absolvent (21419)

Hledáme nové kolegy/kolegyně do týmu! Chceme rozvíjet nadějné absolventy IT oborů (případně studenty vyšších ročníků), kteří mají nadšení pro práci na zajímavých projektech. Jste šikovný/á absolvent/ka nebo dokončujete školu a chcete se vrhnout do praxe? Jsme tu pro vás! Ukažte, co v sobě máte, a my vám pomůžeme dostat se tam, kam chcete.

Pokud vás láká spolupracovat ve zkušeném týmu konzultantů a developerů, který vás bude rozvíjet a vést k úspěchu, dejte nám o sobě vědět! Potřebujeme zdravě zapáleného a motivovaného kolegu se znalostí objektového programování (např. Java, Python) a SQL a s alespoň základní komerční praxí s vývojem (stačí praxe při škole - i malé projekty).

Náplň práce

  • V rámci týmu se budete podílet na návrhu a implementaci funkcionalit, unit testech v systému SAP a programovacím jazyce ABAP (SAP ani ABAP nemusíte znát, naučíme vás to). Mezi další vaše aktivity bude patřit spolupráce na návrhu aplikačního UI, specifikaci rozsahu testů, příprava cílového produktu pro zákazníka a zpracování uživatelské dokumentace. Vaše práce bude obnášet i kontakt se zákazníkem.
  • Členové programátorského týmu se podílejí na projektech, které zahrnují úpravy stávajících systémů, ale i nové implementace a práci s novými technologiemi. Pracovat budete na projektech pro významné klienty z oblasti energetiky a velké výrobní podniky.
  • Během prvních několika měsíců budete v úzkém kontaktu se zkušeným členem týmu, který vám pomůže v rozšiřování vašich znalostí a dovedností. Budete začínat s řešením jednoduchých úkolů. Poté s vaší vzrůstající znalostí systému budete mít na starosti složitější úkoly.

Požadavky

  • Znalost procedurálního i objektového programování (např. Java, Python)
  • Základní zkušenosti s databázemi, znalost SQL
  • Ochota učit se novým věcem
  • Dobrá orientace v oblasti integrace informačních systémů
  • Analytické schopnosti, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, prozákaznický přístup
  • SŠ/VŠ vzdělání - pozice je vhodná i pro absolventy VŠ a studenty vyšších ročníků

výhodou: znalost třívrstvé architektury informačních systémů, základní orientace ve webových technologiích (XML, JavaScript, webové služby)

Odměny a benefity

  • Notebook
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • 3 sickdays
  • Příspěvky na stravování
  • Benefity u našich smluvních partnerů
  • Přátelský a zkušený tým, který vám pomůže "vyrůst"
  • Další osobní rozvoj a vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti

Zajímavé benefity

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.