HomeNabídky Junior iOS vývojář

Junior iOS vývojář

,, Don't work anywhere, work at Anywhere! "

Dveře jsou u nás otevřené pro IT nadšence z celého světa!

Nevěříš? Máme v každém týmu zastoupení min. 3 států! Celkem s námi pracuje 13 národností (11 řečí :-) ). Ale přesto ti u nás stačí základy angličtiny, domluvíme se i rukama/nohama. Na společný pokec se scházíme u každodenního přísunu vitamínů v našem ,,obýváku", u kávovaru ve frontě na báječné kafe, při oddychu ve fatboy koutku, nebo kdekoliv na sebe jen narazíme! 

Chceš-li se stát součástí mladého týmu, který pracuje na špičkových appkách, které určitě znáš, např: Můj McDonald’s, Sazka, zimní i letní Olympijské hry, Rohlík.cz, Ultimate Body IQ, T-Mobilenebo TESCO Potraviny online a Club card (aktuálně již v 7 zemích světa), neváhej a ozvi se nám!

Šikovného iOS vývojáře, nadšence do Apple produktů, znalého Objective C a Swift přivítáme s náručí plnou zvučných projektů, zkušeností seniorních kolegů a trpělivosti. Žádný učený z nebe nespadl, a sami dobře víme že nejdůležitější je praxe! Tak pojď vyrůst k nám a s námi!

Jako správní IT leadeři jdeme vždy s dobou a nejlépe ještě před ní! Vývoj appek pro Apple Watch či iBeacon už tedy samozřejmě máme pod palcem. Milujeme nové technologie, a co ty?

Ačkoliv jsme samá práce, umíme se i naplno bavit - BBQ párty na naší zahradě, akce v nedalekém JAMM clubu se záminkou i bez, segway výlety a mnohé další srandy! Ničemu se nebráníme.

Jestli se rozhodneš pracovat u nás, kromě odpovídajícího platu Tě čeká pravidelný přísun vitamínů ve formě ovocné snídaně, LETNÍ osvěžení - melouny,zmrzliny aj, ZIMNÍ potěšení - bábovky,koláče a jiné dobroty. 

Určitě tě u nás NEčekají korporátní procesy, dress code, striktní komunikace apod... 

Zajímavé benefity

Anywhere s.r.o. logo

Anywhere s.r.o.

60 zaměstnanců 3 nabídky práce

Společnost Anywhere s.r.o., je předním dodavatelem v oblasti vývoje mobilních aplikací, aplikačního vývoje a školení.

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.