HomeNabídky Junior Java Developer – Cleverlance Java Akademie

Junior Java Developer – Cleverlance Java Akademie

Programování v Java je to, v čem chceš být příštích pár let jedním/jednou z nej? Ve dnech 15.-19.7.19 máš příležitost si svůj cíl splnit – zúčastni se Cleverlance Java akademie! Čeká tě spolupráce s našimi zkušenými vývojáři, naučíš se psát kód pro reálné systémy, budeš se podílet na návrhu technického designu, tvorbě vývojové dokumentace atd. Chceš se učit? A dáš to i při studiu VŠ? Ozvi se nám.

Náplň práce

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​​měl/a bys mít praktické zkušenosti v objektovém programování​, ideálně pak v Java EE (příp. Java SE, C++, C#)
  • zkušenost s aplikačními a webovými servery bude pro tebe výhodou
  • stejně tak jako základní znalost některého skriptovacího jazyka (TCL, Perl, Python, Unix shell, VB script)
  • zaboduješ znalostí UML
  • logické a analytické myšlení, schopnost řešit problémy – to je prostě základ
  • budeš potřebovat chuť se neustále vzdělávat, učit novým věcem a přístupům
  • neobejdeš se bez češtiny / slovenštiny a alespoň komunikativní znalosti AJ

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?

  • ​když uspěješ - máš možnost u nás získat praktické zkušenosti na projektech i na částečný a flexibilní úvazek
  • máš jistotu, že u nás technologicky i kariérně neustrneš
  • poskytneme ti zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, je to k dispozici bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí najdeš v moderních kancelářích na Palmovce (ve výborné dostupnosti MHD i na kole)
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů nabízíme možnost částečného home office, a další)

dovolená navíc dovolená navícrelaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditacikarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks daysvzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.