HomeNabídky Junior Programátor

Junior Programátor

Do mladého týmu bezva lidí hledáme kolegy programátory či kolegyně programátorky!

Náplň práce

Naučíš se "mluvit" interním programovacím jazykem IS Karat a pracovat ve vlastním vývojovém prostředí. Pomůžeš přizpůsobovat náš systém přáním zákazníka a na cestách za klienty poznáš krásy České republiky :)

Požadavky

Vzdělání:
Hledáme vysokoškoláka s ukončeným studiem oboru informatika. Můžeš být i absolvent bez praxe, student závěrečného ročníku nebo student dálkového studia. 

Praxe:
Máš praxi jako programátor IT, v oboru informačních systémů nebo projektového řízení? Výborně, u nás se Ti to bude určitě hodit :)

Zatím jsi žádnou praxi nezískal? Nám to nevadí - pokud chceš, dáme Ti příležitost se rozvíjet a učit se na skutečných zakázkách s podporou týmu.

Jazykové znalosti:
Pro práci u nás si budeš potřebovat občas přečíst odborný text v angličtině.

Znalost práce na PC:
Měl bys být doma v oblasti relačních databází, znát jazyk SQL a ovládat obecné programovací techniky. Výhodou je, pokud znáš databázový server MS SQL.

Požadované znalosti a dovednosti:
Řidičský průkaz skupiny B se bude hodit. 

Osobnostní požadavky:
Zapadneš mezi nás, pokud jsi spolehlivý, zodpovědný, pracovitý, zvládáš pracovat samostatně a přitom jsi týmový hráč.

Pokud Tě baví učit se a jsi ochoten naučit se náš programovací jazyk, je Ti vlastní kritické a analytické myšlení, zvládáš komunikovat s lidmi v týmu, jsi náš člověk!

Odměny a benefity

Tvým druhým domovem bude příjemné pracovní prostředí v Přerově. Budeš součástí týmu, který pracuje na zajímavých projektech pro významné klienty. Své kolegy podporujeme v odborném růstu a kreativním přístupu k práci.

Chápeme, že ideální ráno vypadá pro každého jinak. Díky pružné pracovní době si užiješ své ranní rituály a do práce dorazíš v dobré náladě :)

Bez telefonu se dnes nikdo neobejde. Abys mohl zůstat v kontaktu se všemi, se kterými potřebuješ, máme zvýhodněný tarif pro zaměstnance a jejich nejbližší.

O firemní laptop a další příslušenství se Ti postará tým specialistů, takže se můžeš bez rozptylování rovnou pustit do práce.

Potkáváme se i mimo kanceláře na akcích jako je vánoční večírek, firemní rodinný den nebo třeba setkání s deskovými hrami, kytarou a ping-pongem. Sport obecně má u nás zelenou a je podporován, ať jde o lyžování, běh nebo cyklistiku.

A je toho ještě více... 

Pokud Tě pozice programátora zaujala, ozvi se a domluv si u nás schůzku. Těšíme se na Tebe! :)

Netradiční benefity

parkování bez problémů parkování bez problémůjídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarma
KARAT Software a.s. logo

KARAT Software a.s.

100 zaměstnanců 1 nabídka práce

Společnost KARAT Software je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem.

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.