HomeNabídky Junior Vývojář/Analytik

Junior Vývojář/Analytik

Capgemini Czech Republic nabízí řadu pracovních příležitostí nejen pro studenty a čerstvé absolventy.

Náplň práce

Co tě u nás bude čekat?

  • Pod dohledem zkušeného mentora se budeš rozvíjet k samostatnosti.
  • Od malých krůčků povede tvoje cesta až k samostatným projektům.
  • Záleží jen na tobě a tvé píli, za jak dlouho budeš i ty mentorem.
  • Budeme podporovat tvůj kariérní růst formou školení a studijního volna.
  • Povede tvoje cesta od juniora až k CEO? :)
  • Budeš pracovat v týmu, v kterém nejsou jen „kolegové“, ale parta fajn lidí, kteří se vídají i po pracovní době, aby si zahráli fotbal, badminton, bowling,.. nebo prostě jen společně poseděli.

Na čem bys pracoval?

  • Na pozici programátora na vývoji bankovních aplikací, převážně backend a middleware.
  • Na pozici analytika na analýze bankovních produktů, například online bankovnictví.
  • Na pozici databázisty na vývoji databáze pro systém obchodování na kapitálových trzích

Požadavky

Jsi náš člověk?

  • máš chuť a ambice se učit a rozvíjet své znalosti,
  • máš základní znalost SQL (v případě databázisty pokročilejší),
  • máš juniorní znalost OOP,
  • máš vzdělání v IT oboru,
  • umíš komunikovat anglicky.

Odměny a benefity

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti,
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky,
  • mladý přátelský kolektiv,
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst,
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví,
  • možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky,
  • získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, ...),
  • přesah práce i do oblasti architektury a analýzy.

Stravenky, Flexi Pass, Multisport, Příspěvek na dopravu / penzijní či životní pojištění, 25 dní dovolené ročně, firemní akce.

Zajímavé benefity

People matter, results count.