HomeNabídky Koncipient/Koncipientka

Koncipient/Koncipientka

Pojď s námi měnit pravidla oboru a zachraňovat svět! Hledáš koncipientskou praxi, kde uvidíš výsledky své práce, budeš v přímém kontaktu s klientem a postupně přebereš odpovědnost za vedení projektů? Práci, ve které budeš pomáhat svému okolí? Ozvi se nám! Advokátní koncipienti u nás nejsou dělníci práva, ale platnými členy týmu. K ruce ti vždy bude někdo zkušenější a s rozvojem ti pomůže mentor. Předchozí praxi v advokátní kanceláři vítáme. Sice sídlíme v Brně, ale rádi s tebou navážeme spolupráci, ať už jsi z Prahy, Hradce, nebo Aše.

Náplň práce

Náš tým bychom chtěli rozšířit o dva koncipienty

Koncipienta se zájmem o veřejné investice (hlavně veřejné zakázky) a jejich propojení s principy cirkulární ekonomiky a udržitelnosti. Zabrousíš ale určitě i do širších oblastí veřejného práva spojeného s využitím a ochranou veřejných zdrojů a prostoru.

Koncipienta se zájmem o obecné smluvní a obchodní právo a podnikání v 21. století (start-upy, nové technologie a s tím spojené ICT/IP, sdílená ekonomika a podobně).

Vše potřebné najdeš tady: http://www.kroupahelan.cz/blog/v-kroupahelan-hledame-advokatni-koncipienty-/-koncipientky/92

Požadavky

Mít vynikající základy v obecném právu

Mít zájem o soukromé právo

Rychle se zorientovat a dávat si věci dohromady

Psát stylisticky správně a bez chyb

Anglicky na perfektní úrovni slovem i písmem

Přijímat a dávat zpětnou vazbu a poučit se z ní

Analyticky a strategicky myslet

Pracovat na svém rozvoji a prohlubovat odbornost

Umět pohotově reagovat nacházet řešení

Schopnost jasně a srozumitelně komunikovat

Sdělovat věci otevřeně a přímo

Umět věci realizovat a posouvat vpřed

Co nabízíme?

Zajímavou a pestrou koncipientskou praxi

Moderní zdravé kanceláře v centru Brna

Skvělý kolektiv lidí, kteří se chtějí učit a růst

Podporu v tvém rozvoji – mentoring, sponzoring, koučování a rozvoj tvých talentů

5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays

A všechny ty věci okolo jako dobrou kávu, čerstvé ovoce, Multisportku, možnost využít firemní byt v Karlíně pro práci i víkendové výlety a mnoho dalšího

pet friendly office pet friendly officerelaxační zóna relaxační zónahome office kdykoliv home office kdykolivjídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmakarta MultiSport karta MultiSportsicks days sicks dayssleva na nákup knih sleva na nákup knihvolno během dne volno během dnevzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Netváříme se, že rozumíme všemu. Máme svou specializaci, ve které vynikáme. Advokacii děláme efektivně, poctivě a s nadšením.