HomeNabídky KONSTRUKTÉR

KONSTRUKTÉR

Náplň práce

  • stanovení požadavků na produktové díly formou dokumentace
  • konstrukce mechanických dílů a skupin dílů z plastů nebo kovů
  • zhotovení vzorků a koordinace jejich zkoušek
  • sledování termínů a reporting k průběhu vývoje
  • plánování a sledování sériových náběhů
  • sledování, zlepšení a aktualizace skupin dílů podle poznatků z praxe

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru
  •  praxi v oblasti zpracování plastů a kovů
  • zkušenost s 3D konstrukčním systémem (Catia výhodou)
  • základy znalostí metod v projektovém managementu
  • strukturovaný způsob práce s analytickým myšlením
  • ŘP skup. B, ochota cestovat v rámci služebních cest
  • uvítáme praxi v sériovém vývoji velkovýroby

Odměny a benefity

  • zázemí trvale se rozvíjející společnosti
  • spolupráci v menších týmech s individuálním přístupem
  • úzkou spolupráci s kolegy ze zahraničních závodů Miele
  • profesní a osobní rozvoj – naším mottem je „Immer Besser“
  • výraznou podporu v adaptačním procesu
  • odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program
  • pět týdnů dovolené
  • finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • placené volno v souvislosti s pracovní cestou nad rámec pracovní doby
  • poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích
  • dotované stravování na pracovišti
  • bezplatné očkování proti chřipce

Zajímavé benefity

Miele technika s.r.o.

1000-1100 zaměstnanců 5 nabídek práce

Výrobní závod Miele technika se sídlem v Uničově se specializuje na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí.

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.