HomeNabídky Konzultant v oblasti IT služeb

Konzultant v oblasti IT služeb

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s významnými zákazníky, např. AVG Technologies CZ, s.r.o., Erste Group IT SK, spol. s r.o., Česká televize, Penny Market s.r.o., HARTMANN – RICO a.s., …

Respektujeme osobní potřeby a čas každého zaměstnance - pokud je nutné někdy zůstat přes čas, můžeme jindy jít domů dříve. Na rozdíl od velkých společností nabízíme lidský přístup a práci v přátelském kolektivu. Pravidelně se vzděláváme a pořádáme společné akce a výlety.

Co na Vás čeká?

  • Intenzivní komunikace se zákazníky z různých oborů (Retail, Finance, Telco, Healthcare, Automotive, Media…)
  • Dynamické a přátelské prostředí menší firmy
  • Možnost ovlivnit fungování firmy
  • Aktivní účast na rozvoji firemních produktů a procesů
  • Práce s moderními technologiemi
  • Pracoviště v Brně

Náplň práce

  • Kompletní zodpovědnost za implementační projekty a bezproblémový přechod zákazníka do péče Technické podpory
  • Technická a metodická podpora stávajících zákazníků
  • Instalace ALVAO a Microsoft produktů a jejich konfigurace na základě potřeb zákazníka
  • Řízení očekávání zákazníka v průběhu jeho životního cyklu
  • Školení a konzultace
  • Intenzivní spolupráce s interním vývojovým týmem
  • Spolupráce s obchodníky v prodejní fázi

Požadavky

  • Soulad s firemními hodnotami
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Microsoft technologií (Windows Server, SQL, IIS, Exchange a Sharepoint)
  • Certifikace ITIL, SAM, IPMA/PMI/PRINCE2 výhodou
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Schopnost ptát se PROČ
  • Analytické myšlení a strukturovaný přístup
  • Příjemné a sebevědomé vystupování
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Chuť zlepšovat se a posunovat se dopředu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Odměny a benefity

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Účast na odborných kurzech, oborových seminářích a konferencích
  • Rozvoj angličtiny s rodilým mluvčím
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost využívat home office
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Notebook
  • Mobilní telefon a tarif

Zajímavé benefity

ALVAO s.r.o.

42 zaměstnanců 1 nabídka práce

ALVAO | Informační systémy pro řízení podnikového IT

V čem jsme jedineční