HomeNabídky Obchodník investiční platformy Invester.cz

Obchodník investiční platformy Invester.cz

Hledáme zkušeného obchodníka v osobním ci telefonickém prodeji pro revolucní platformu Invester.cz

Náplň práce

  • Prodej online nabídky na nové revolucní internetové platforme Invester.cz
  • Sjednávání obchodních kontraktu s novými klienty
  • Klientský servis, plánování schuzek
  • ​Nástup možný ihned

Požadavky

  • Zkušenost v osobním prodeji, prípadne v telemarketingu ci callcentru podmínkou
  • Profesionální prístup a príjemné vystupování
  • Samostatnost a trestní bezúhonnost
  • Chut pro sebevzdelávání ve financním sektoru

Odměny a benefity

  • Reprezentativní kanceláre v centru Prahy
  • Možnost rychlého profesního rustu
  • Velmi dobré financní ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
  • V prípade vzájemné dohody, možnost fixního platu po 3 mesícní zkušební dobe
  • Flexibilní práci
  • Plat 10-40tis Kč měsíčně, dle dosažených výsledků. V případě zájmu možno fixní plat.

Zajímavé benefity

home office kdykoliv home office kdykoliv

Invester.cz - s námi může investovat každý

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.