HomeNabídky Obchodník junior

Obchodník junior

Chceš hned po škole pracovat pro silnou českou firmu, která je lídrem na trhu?

Náplň práce

Co budeš dělat?
  • samostatně vyhledávat nové či doposud neobjevené obchodní příležitosti v daných regionech
  • budeš pánem svého času
  • tvořit obchodní nabídky a kalkulace
  • budeš se setkávat s klienty

Požadavky

Koho hledáme?
  • schopného obchodníka (+ bude, když nám ukážeš svoje dosavadní obchodnické výsledky)
  • člověka, který je schopen samostatně plnit zadané úkoly
  • sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat z pozice silné a komunikativní osobnosti
  • zkušeného řidiče
Výhodou bude pokud:
  • jsi obeznámen s facility a property managementem
  • máš aktivní akvizice
  • máš v malíku Obchodní zákoník

Odměny a benefity

Nabízíme:

  • pracovní mobil, notebook a auto
  • kariérní růst – možnost stát se prvkem vrcholového managementu firmy
  • jistotu zázemí v silné české společnosti
  • práci ve firmě, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události

Více info na https://www.diseven.cz/obchodnik-junior.html

Zajímavé benefity

home office kdykoliv home office kdykoliv
Bez Loga

D.I.SEVEN

1000 zaměstnanců 1 nabídka práce

Profesionální poskytovatel bezpečnostních a úklidových služeb.

V čem jsme jedineční