HomeNabídky Plánovač výroby / disponent

Plánovač výroby / disponent

Proč Wera Bystřice?

  • jsme součástí skupiny, která je díky dlouhodobě úspěšné hospodářské situaci nezávislá
  • můžete se stát jedním z Tool Rebelů v podniku vyznamenaném v Německu jako TOP Innovator
  • můžete se spolu s námi podílet na budoucích projektech
  • budete moci zažít pocit úspěchu a sounáležitosti s naším Wera-týmem
  • nabízíme Vám 25 dní dovolené a další benefity

Náplň práce

  • plánování/kontrola výrobního procesu a výrobních kapacit
  • zajištění operativního nákupu
  • sledování plnění výrobních termínů
  • optimalizace logistických procesů
  • práce s programem pro řízení výroby a skladů
  • každodenní komunikace s německou mateřskou společností
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

Požadavky

  • máte alespoň SŠ vzdělání technického směru
  • hovoříte plynule německy, znalost angličtiny je pro Vás výhodou
  • praxe v oblasti plánování výroby a zkušenosti ze strojírenské/výrobní společnosti výhodou
  • máte velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • jste člověk zodpovědný, spolehlivý a s technickým myšlením
  • rád pracujete v týmu a jste časově flexibilní

Zajímavé benefity

Wera Werk s.r.o.

650 zaměstnanců 1 nabídka práce

Milujeme inovace. Milujeme design. Milujeme rock.

V čem jsme jedineční

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.