HomeNabídky Obchodně administrativní pracovník

Obchodně administrativní pracovník

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků a zpracovávání interních kontaktů
  • rozvoj obchodních vztahů se stávajícími klienty v rámci klientely, kterou si vytvoříte a která Vám bude přidělena
  • detailní zjištění a zajištění potřeb zákazníků a navržení účinných a zlepšujících řešení
  • aktivní prodej portfolia produktů a služeb stávajícím a novým klientům
  • pravidelný reporting a komunikace s kolegy, účast na týmových poradách

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • orientace na výkon a pohodovou atmosféru
  • komunikativnost, zodpovědnost, operativnost, nápaditost a aktivní přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Odměny a benefity

  • operativní leasing
  • 50% zvýhodnění tarifu u mobilních operátorů i pro rodinné příslušníky
  • bezplatné interní a externí vzdělávání
  • podpora otevření obchodních míst
  • webové stránky poradců
  • domácí tarif na pojištění
  • administrativní zázemí a podpora
  • nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající vlastnímu výkonu, podpora na rozjezd vlastního podnikání až 400 000,- v 1.roce
  • možnost progresivního kariérního růstu
  • profesní rozvoj a vzdělávání
  • pružná pracovní doba, zázemí nové moderní pobočky pro obchodní schůzky s možností zařadit se do  pevného personálního modelu po třech měsících praxe

Zajímavé benefity

Allianz pojišťovna a.s.

5000 zaměstnanců 1 nabídka práce

Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní.