HomeNabídky Pracovnice / pracovník servisní podpory

Pracovnice / pracovník servisní podpory

Divize ESA řeší servisní projekty, a to v nemalém počtu. Zakládáme na zajištění prvotřídních služeb pro naše zákazníky, reportingem počínaje a fakturací konče. Na rozdíl od klasických call center a centralizovaných service desků jsou naši zákazníci navyklí na individuální přístup při řešení problémů s provozem klíčových systémů, které mají významný dopad na jejich vnitřní fungování.

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?

•  ​Vaší hlavní odpovědností bude evidence servisních smluv – převzetí od obchodníka/PM, nastavení aktivit v ServiceDesku
• budete hybnou silou celého procesu – po zmapování požadavku klienta jej předáte určenému řešiteli
ve vaší kompetenci bude správa servisního portálu
• nevyhnete se tvorbě reportů – jednoho z pilířů komunikace se zákazníkem
• z administrativních aktivit Vás u nás čeká příprava fakturace, tvorba akceptačních protokolů, vystavování objednávek atd.
• budete mít pod palcem administraci licencí

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

• ​oproti konkurenci ve výběrovém řízení byste zabodoval/a praxí na podobné pozici – uvítáme, když budete přicházet s nápady, jak naše služby kontinuálně zlepšovat
• znalost ITIL a ISO norem
• primárně hledáme kolegyni či kolegu, co má chuť se učit a láká ji / jej práce v týmu poskytující podporu zákazníkům
• naopak bez min. SŠ vzdělání, výborné znalosti češtiny a zkušenosti s překlady z/do AJ se neobejdete
• samostatnost, zodpovědnost, preciznost, zdravá dávka asertivity a příjemné vystupování jsou skvělými předpoklady pro zájemce o tuto pozici

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?

•​ zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
• prostor pro samostatnou práci
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve svém rozvoji
• otevřené a přátelské prostředí
• podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
• pracovní prostředí moderních kanceláří v Praze 4
• mobil s tarifem a zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
• občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, stravenky, sick days, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

dovolená navíc dovolená navícrelaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditacikarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks daysvzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je IT. Technologie ale samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.