HomeNabídky Programátor databázové aplikace

Programátor databázové aplikace

Náplň práce

  • zpracovává dílčí úpravy v jednotlivých modulech aplikačního software, podílí se na návrhu struktury databáze, zajišťuje integraci a testování řešení v rámci vývoje, práce s daty - importy, migrace

Požadavky

  • základní orientaci v databázové problematice, bezpečnosti, administraci a konfiguraci DB systémů,
  • výhodou znalost jazyka Progress
  • základní znalost:  .NET Framework, orientace : Java, SQL, Web služby, JSON,
  • orientace ve zdravotnické problematice výhodou
  • VŠ vzdělání technického směru ( informatika, komunikační technologie )
  • vhodné i pro absolventa
  • Minimálně pasivní znalost AJ
  • Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup, schopnost efektivně řešit problémy, komunikativnost, flexibilitu.

  • Přátelský kolektiv ve stabilní firmě, možnost dalšího odborného růstu, zaměstnanecké benefity, nekuřácké pracoviště
  • Nástup dohodou, možnost zkráceného pracovního úvazku

Zajímavé benefity

HIPPO spol. s r.o.

15 zaměstnanců 1 nabídka práce

Hlavní aktivity společnosti se zaměřují na vývoj software, expertní a poradenskou činnost v oblasti informačních systémů pro zdravotnictví a sociální péči.