HomeNabídky Programátor junior (i pro absolventy)

Programátor junior (i pro absolventy)

Víte, že:

  • nejvíce aplikací na světě je napsaných v Cobolu?
  • tyto aplikace nejvíce používají velké úspěšné nadnárodní firmy?
  • Cobol ovládá naprosté minimum programátorů a ti dobří jsou na trhu velmi žádaní?

Chcete patřit mezi ně? Přidejte se k nám a my vás ho naučíme! A nejen to, proškolíme vás i v práci se systémem IBM System i (známým jako AS/400 a iSeries).

Náplň práce

  • vývoj a údržba aplikací na platformě IBM System i (případně Salesforce)
  • tvorba technické dokumentace
  • testování aplikací
  • nasazování aplikací do produkčního prostředí

Požadavky

  • programátora, který je zapálený pro věc a s programováním má už nějaké zkušenosti
  • člověka s touhou po dalším vzdělání a rozvoji
  • „lingvistu“ s dobrou znalostí alespoň jednoho programovacího jazyka
  • člověka ovládajícího angličtinu alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • kolegu, co mezi nás zapadne, je komunikativní a pozitivní
  • a pochopitelně týmového hráče, který je loajální, férový a pečlivý

Odměny a benefity

  • příležitost stát se skutečným specialistou – přečtěte si článek o Cobolu zde
  • perspektivní zaměstnání u stabilní české firmy (více než 20 let na trhu)
  • až 6 dnů odborných kurzů ročně
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, jazykové kurzy)
  • možnost pracovat u našeho dlouhodobého klienta v prostředí nadnárodní společnosti v centru Prahy

Zajímavé benefity

Assist spol. s r. o.

60 zaměstnanců 1 nabídka práce

SW služby - IT vzdělávání

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.