HomeNabídky Programátor PHP - Junior

Programátor PHP - Junior

Hledáme do našeho týmu posilu v podobě nadšeného programátora PHP. Pokud je tato práce zároveň i tvým koníčkem, tak neváhej a přijď mezi nás.

Rád programuješ?

Chceš se podílet na zajímavých projektech?

Jsi týmový hráč?

Náplň práce

Čím se budeš bavit?
  • programováním webových aplikací
  • spoluúčastí na aktivním rozvoji firemního redakčního systému pro tvorbu e-shopů, webů
  • implementací e-shopů a redakčních systémů pro zákazníky
  • můžeš přímo ovlivnit to, na čem bude tým pracovat

Požadavky

Co by ti nemělo chybět?
  • znalost objektového programování v PHP a některého z Frameworků (Nette, Zend), MySQL
  • AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace
  • ochota dále se vzdělávat a chuť se učit novým věcem

Odměny a benefity

Co tě u nás čeká a nemine?

  • práce na HPP, flexibilní pracovní doba
  • možnost podílet se na projektech významných klientů
  • příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích, výborná káva
  • výběr z benefitů (poukázky do Wellness či posilovny, příspěvek na dovolenou, atd…)

Tak co, jdeš do toho?!

IT společnost zaměřující se na tvorbu webových prezentací a e-shopů.