HomeNabídky Projektant energetik

Projektant energetik

Náplň práce

Zpracování částí projektové dokumentace energetických celků:
  • studie proveditelnosti
  • dokumentace pro výběr dodavatele
  • dokumentace pro legislativní procesy
  • basic design

Požadavky

  • VŠ strojní
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • odborná praxe
  • velmi dobrá znalost práce s PC – MS Office, AutoCAD
  • zkušenosti s návrhem energetických celků (kotle, turbíny, teplené sítě),
  • zkušenosti se zpracováním hmotnostní a tepelné bilance (zkušenosti práce v Thermoflow výhodou)
  • zkušenosti z  výstavby energetických celků
  • komunikační schopnosti – spolupráce s profesemi technolog, stavař, elektro, měření
  • nástup dle dohody

Odměny a benefity

Nabízíme:

  • zajímavou práci na projektech pro tuzemské a zahraniční firmy
  • možnost práce v zahraničí
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
  • motivační mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a na penzijní připojištění

Tractebel Engineering, a.s.

75 zaměstnanců 1 nabídka práce

Jsme projektová organizace s více než 50 letou tradicí.