HomeNabídky Recepční

Recepční

Znovu pátráme po posile office týmu – recepční. Naše Anička přechází do jiné pozice v rámci backofficu, takže tu máme opět pro naše HR výzvu. Recepce u nás je a vždy byla srdcem a centrem dění celé firmy. Máte-li zájem o tuto pozici, pojďte se sejít, rádi to s vámi probereme osobně.

Recepční

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?

•​ zajištění recepce – denní „drobnosti“, které sice vypadají jednoduše, ale pro spoustu z nás jsou bez vaší pomoci v podstatě nezvládnutelné
• přijímání a ohlašování návštěv – zakládáme si na tom, aby o naše návštěvy a klienty bylo dobře postaráno a rádi se k nám vraceli
• objednávání kancelářských potřeb, občerstvení a messenger služeb – u vás se schází všechny naše potřeby, ať už tužek nebo dobrého čaje pro účastníky školení
• evidence a zpracování pošty – každý příchozí dopis se musí dostat do těch správných rukou
• přijímání a vyřizování telefonických hovorů (i v angličtině)
• aktivní spolupráce s jednotlivými odděleními – duše ajťáka je složitá, ale při troše vůle čitelná
• příprava občerstvení na meetingy- dobrá káva či sladký desert často podpoří dobrou náladu schůzky
• budete mít pod taktovkou kuchyňky na patře – dostatečné zásoby kávy, čokolády a mléka do kávovarů nás udržují celý den při životě
• komunikace s dodavateli – někdo si vás bude předcházet, někoho je potřeba asertivně dotlačit ke splnění slíbeného
• různé ad hoc úkoly, reportingu se také nevyhnete
• uvítáme vaši pomoc při organizaci školení a meetingů

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

•​ velmi dobře u nás zúročíte své zkušenosti práce na podobné administrativní pozici
• dobré organizační schopnosti (ještě lépe perfektní!)
• uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• komunikační, občas i asertivní dovednosti
• reprezentativní vystupování
• zodpovědnost, samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce (občas tedy i za nás)
• zásoba dobré nálady a jistá odolnost vůči stresu vítána
Recepční

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?

• zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
• prostor pro samostatnou práci
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve svém rozvoji
• otevřené a přátelské prostředí
• podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
• zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
• mobil s tarifem a zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
• občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, stravenky, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

dovolená navíc dovolená navícrelaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditacikarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks days

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.