HomeNabídky SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

Macco Organiques, s.r.o., výrobce čistých chemikálií pro farmaceutický a potravinářský průmysl s výrobním závodem v Bruntále, hledá vhodné uchazeče na obsazení volného pracovního místa SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

Náplň práce

  • kontrola a schvalování laboratorních záznamů
  • vývoj metod pro QC
  • validace analytických metod
  • kontrola a schvalování postupů pro kontrolu kvality
  • práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
  • správa analytickýchpřístrojů, včetně metrologie
  • validace a měření na AAS, ICP

Požadavky

  • VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou) nebo SŠ s dlouhodobou praxí na podobné pozici
  • praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
  • znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
  • znalost měření na přístrojích v oddělení kvality (AAS, ICP) výhodou
  • laboratorní zručnost
  • znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • řidičské oprávnění sk. B

  • práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
  • možnost odborného růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení (mzda od 22-27 tis. Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
  • firemní benefity:
    • měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy
    • roční prémie
    • příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
    • možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

Zajímavé benefity

Macco Organiques s.r.o.

135 zaměstnanců 1 nabídka práce

Výrobce a distributor minerálních solí pro farmaceutický a potravinářský průmysl