HomeNabídky Senior.NET Developer / Team Leader

Senior.NET Developer / Team Leader

Náplň práce

V našem interním týmu vývoje MS aplikací, který dodává projekty zákazníkům Cleverlance, uvítáme schopného .NET technologického lídra. Pokud jste seniorní vývojář a chcete se posunout do role mentora týmu, ale zároveň neztratit kontakt s vývojem, návrhem designu a implementací řešení, dejte nám o sobě vědět.

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​programovat v .NET (.NET 4.5 a vyšší, C# výhodou)​mít zkušenost s implementací webových služeb WCF, REST, SOAP
  • mít zkušenost s vývojem v alespoň jedné z těchto technologií ASP.NET, ASP.NET MVC 5, WPF
  • znát T-SQL a MSSQL server 2012 a vyšší
  • uvítáme také znalost webových technologií (HTML, JavaScript, CSS, AngularJS, LESS/SASS, Bootstrap) a jejich užití v ASP.NET aplikacích
  • očekáváme zkušenost s prací TFS v týmu
  • mít profesionální a proaktivní přístup
  • výhodou bude i zkušenost s vedením týmu
  • ČJ/SJ na výborné úrovni, alespoň pasivně AJ

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?

  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • možnost účastnit se velkých českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených vývojářů
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení ​- více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, nebo v Brně Slatině
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

dovolená navíc dovolená navícparkování bez problémů parkování bez problémůrelaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmakarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks days

Cleverlance

600 zaměstnanců 10 nabídek práce

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.