HomeNabídky SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY

Neustále posouváme výrobu hliníkových pouzder, hledáme nové postupy, máme k tomu to nejlepší možné technické zázemí a nejnovější linky. Každý den je pro nás něčím nový, ať už se jedná o přestavby nebo seřizování. Součástí výroby není jen samotná výroba plechovky, ale i její potisk. Neustále zlepšujeme kontrolní mechanismy, skenujeme plechovky a snažíme se eliminovat vady. Oddělení výroby je největší ve firmě.

Náplň práce

Jako seřizovač automatické výrobní linky budete mít zodpovědnost za jedno ze svěřených pracovišť:
  • LIS
  • VNITŘNÍ LAK
  • TISK
  • TVAROVÁNÍ
  • BALENÍ

Specifika každého z nich vám rádi vysvětlíme při pohovoru. Je  pro nás  důležité, aby vám práce „sedla“.
Vaší pracovní náplní bude správné nastavení parametrů výroby, dohled nad výrobním  procesem a kontrola vyprodukovaných plechovek.

Požadavky

Co očekáváme, že máte, umíte nebo znáte
  • výuční list v technickém/strojírenském oboru
  • pro pracovní pozici seřizovač tisku je ideální polygrafické vzdělání v oboru Tiskař
  • ochotu pracovat v nepřetržitém režimu
  • důslednost, preciznost, flexibilitu
  • práce je vhodná i pro absolventy

Co vám za to nabízíme
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné prostředí a milé kolegy

  • Levnější doprava (příspěvek za každý odpracovaný den nebo směnu)
  • Extra odměna (2x ročně - na dovolenou a na Vánoce)
  • Cafeteria (s pravidelným příspěvkem po ukončení zkušební doby)
  • 25 dnů dovolené (od začátku pracovního poměru)
  • Káva, voda a soda (dotováno, k dispozici 24 hodin)
  • Jontové nápoje a vitamíny (podle ročního období)
  • Kuchyňka (s veškerým vybavením plně k dispozici)
  • Místní kantýna (závodní stravování za zvýhodněnou cenu)
  • Stravenky (za noční a víkendové směny)
  • Penzijní pojištění (po odpracovaném roce)
  • Odměna (k pracovnímu jubileu a při odchodu do důchodu)
  • Firemní akce (vánoční večírek, den otevřených dveří, posezení s kolegy)
  • Vánoční dárek (jako překvapení)
  • Očkování (proti chřipce)
  • Výhodný tarif (pro zájemce)

Netradiční benefity

Designové hliníkové plechovky pro celý svět.