HomeNabídky SharePoint UI, UX Developer

SharePoint UI, UX Developer

​​Jsi kreativní, ovládáš HTML 5, CSS 3 a máš ideálně zkušenosti s JS a CMS? Bav​í tě neustále sledovat nejnovější trendy a láká tě nebo máš zkušenosti s navrhováním webů? Pokud si troufáš na návrh a tvorbu uživatelského rozhraní webových aplikací na platformě SharePoint, pak máme příležitost pro tebe

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?
  • spolupráce na projektech v banking, telco nebo automotive sféře v interních týmech Cleverlance nebo spolupráce na projektech pro naše zákazníky
  • budeš navrhovat a vytvářet uživatelské rozhraní webových aplikací na platformě SharePoint
  • ve spolupráci s vývojáři budeš připravovat CSS styly a návrhy HTML layoutu stránek
  • podle vlastního návrhu či externího zadání budeš zpracovávat grafické prvky pro aplikace

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • dobře znát HTML 5 a CSS 3
  • mít zkušenosti s prací s bitmapovým grafickým editorem
  • zkušenosti s vytvářením uživatelského rozhraní webových aplikací
  • zkušenosti s CMS (Content Management System)
  • velkou výhodou pro tebe bude znalost prostředí SharePoint
  • body plus nasbíráš zkušenostmi ve vývoji v JavaScriptu

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u některých projektů je možná spolupráce off-site
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
    občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
    benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.