HomeNabídky Software Engineer - Tools

Software Engineer - Tools

Valeo | | Hlavní město Praha | 12.12.2017

Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a jsme partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi.

Již 90 let probíhají inovace v oblasti automobilového průmyslu. Objevujte s námi, jakým směrem se budou nadále ubírat. Podílejte se na vývoji a výrobě systémů pro auta budoucnosti.

Náplň práce

DÁME VÁM ŠANCI
  • Programovat v C/C++ nebo C# a vyvíjet SW nástroje pro vývoj a ověřování pokročilých systémů pro podporu řízení
  • Automatizovat SW pro úlohy ověřování a pro extrakci ukazatelů výkonnosti
  • Rozvíjet simulační nástroje a využívat referenčního systému dat
  • Vyvíjet testovací prostředí pro Software-In-Loop (SiL) a Hardware-In-Loop (HiL) simulace
  • Vyvíjet SW postavený na development framework jako např. ADTF a NVIDIA CUDA
  • Spolupracovat s ostatními týmy Valeo

Požadavky

POKUD MÁTE
  • Magisterský titul v oboru Softwarového inženýrství, Kybernetiky a robotiky nebo podobný
  • Velmi dobrá znalost OOP v C++ nebo C#
  • Plynulou technickou angličtinu
  • Osobní odpovědnost a aktivní přístup k problémům

Velmi přínosné, ale ne nezbytné, jsou
  • Znalost Pythonu nebo jiného skriptovacího jazyka
  • Zkušenosti s automobilovým vývojem

Odměny a benefity

MY NABÍZÍME

  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy s nadprůměrnými výsledky a relevantními mimoškolními aktivitami
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v nadnárodním týmu
  • Práci se špičkovými technologiemi v automobilovém průmyslu
  • Spolupráci s ostatními vývojovými centry
  • Budete mít možnost vidět celý proces vývoje na jednom místě – od nápadu po konečný produkt (např. automatické parkování)
  • Profesní rozvoj – investice do technických a jazykových školení
  • Balíček firemních benefitů
  • Jsme přímo v Praze a nabízíme místní pracovní smlouvu

Valeo

3300 zaměstnanců 9 nabídek práce

Smart technology for smarter cars.