HomeNabídky Software Engineer - Embedded C

Software Engineer - Embedded C

Valeo | | Hlavní město Praha | 14.12.2017

Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a jsme partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi.

Již 90 let probíhají inovace v oblasti automobilového průmyslu. Objevujte s námi, jakým směrem se budou nadále ubírat. Podílejte se na vývoji a výrobě systémů pro auta budoucnosti.

Náplň práce

DÁME VÁM ŠANCI
  • Udržovat stávající softwarové komponenty a rozvíjet je
  • Pracovat na 16/32-bit automotive-MCUs
  • Integrovat SW komponenty a provádět jejich konfiguraci dle požadavků zákazníka
  • Provádět SW testování a statickou analýzu, vytvářet SW design (UML)
  • Využívat a konfigurovat SW komponenty třetích stran – např. AUTOSAR SW stack
  • Analyzovat chování ECU SW v prostředí reálného automobilu
  • Provádět ECU Software-In-Loop a Hardware-In-Loop simulace

Požadavky

POKUD MÁTE
  • Velmi dobrou znalost programovacího jazyka ISO/ANSI C, ideálně pro vestavěné systémy
  • Plynulou technickou angličtinu
  • Velmi přínosné, ale ne nezbytné, jsou
  • Zkušenosti s vývojem SW podle formalizovaného procesu, SPICE nebo CMMI
  • Zkušenosti s AUTOSAR, CAN, FlexRay,...
  • Německý jazyk

Odměny a benefity

MY NABÍZÍME

  • Otevřené pozice jsou vhodné pro čerstvé absolventy s nadprůměrnými výsledky
  • Pomáhejte vytvářet SW, který doslova řídí miliony vozů po celém světě!
  • Pracujte ve stabilní mezinárodní společnosti se špičkovými technologiemi z oblasti automotive
  • Budete mít možnost vidět celý proces vývoje na jednom místě – od nápadu po konečný produkt (např. automatické parkování)
  • Ověřování ECU SW na vlastním testovacím okruhu v Milovicích blízko Prahy
  • Profesní rozvoj – investice do technických a jazykových školení
  • Balíček firemních benefitů
  • Jsme přímo v Praze

Valeo

3300 zaměstnanců 9 nabídek práce

Smart technology for smarter cars.