HomeNabídky SPECIALISTA INVESTIC

SPECIALISTA INVESTIC

Hledáme schopné a vzdělané zaměstnance, kteří chtějí uplatnit své zásady a mají upřímný zájem o práci.

Náplň práce

  • realizace investičních zakázek formou projektového řízení v oblasti technologií a budov
  • příprava požadavků a technických zadání výrobních strojů a zařízení (S&Z) včetně budov a podpůrných technologií (VZT, kompresory aj.)
  • Interní komunikace při tvorbě specifických požadavků na S&Z
  • vyhledání potencionálních dodavatelů S&Z a rozvoj obchodních vztahů stávajících dodavatelů s důrazem na oblast technické podpory
  • zlepšování kritických a úzkých míst výrobního procesu
  • inovace se zaměřením na zvýšení efektivity S&Z a bezpečnost

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru (zaměření strojní, elektro), případně SŠ s praxí
  • znalosti v oblasti údržby strojů, zařízení, technické a stavební dokumentace
  • zkušenosti v oblasti projektového řízení, principů a metod LEAN
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC (MS Office, CAD, Inventor)
  • řidičský průkaz sk.B
  • chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • samostatnost a aktivní přístup k práci

Odměny a benefity

  • práce ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
  • samostatná a zodpovědná práci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení

Zajímavé benefity

Indet Safety Systems a.s.

792 zaměstnanců 1 nabídka práce

Zabýváme se výrobou pyrotechnických iniciátorů a generátorů plynu pro moduly pasivní ochrany v automobilech.