HomeNabídky Specialista odměňování a benefitů, Lidské zdroje - reporting

Specialista odměňování a benefitů, Lidské zdroje - reporting

Náplň práce

  • Vytvářet a spravovat Business Object reporty GE Money Bank Czech Republic
  • Spravovat korporátní Business Object reporty
  • Aktivně vyhledávat příležitosti pro zlepšení HR reportů a procesů a dané změny realizovat
  • Úzce spolupracovat s HR Manažery při řízení C&B procesů ve svěřených divizích
  • Testovat nové aplikace, provádět aktualizace stávajících a připravovat uživatelské manuály pro tyto aplikace
  • Podporovat strategické, jak mezinárodních, tak lokálních, projekty spojených s HR
  • Kontroly dat
  • Seznamovat se s interními předpisy/postupy vztahujícími se k vykonávané práci, důsledně provádět v nich stanovené kontroly; absolvovat všechna školení určená zaměstnavatelem

Požadavky

  • Středoškolské/Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost Business Intelligence
  • Vysoká úroveň orientace na zákazníka – porozumění a uspokojení jeho požadavků
  • Základní znalost SQL a databázových struktur
  • Excelentní znalost Microsoft Excel
  • Základní znalost Microsoft Access
  • Úroveň anglického jazyka min. střední úrovni
  • Odolnost vůči stresu
  • Flexibilita
  • Výpis z rejstříku trestů

Výhodou:
  • Six Sigma certifikace
  • Znalost Business Objects platformu
  • Zkušenosti v oblasti project managementu
  • Zkušenosti s mezinárodním prostředím
  • Praxe datového analytika

Odměny a benefity

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dny volna navíc – sick days, free day, parents day, atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění v dynamické a inovativní společnosti, s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře

Pozn. Podmínky jednotlivých benefitů se řídí vnitřními předpisy
Chcete se dozvědět více?

Zajímavé benefity

GE Money Bank a.s.

3260 zaměstnanců 1 nabídka práce

​GE Money Bank patří do skupiny General Electric (GE). Skupina GE je třetí největší firmou na světě, pravidelně se objevuje na žebříčcích nejobdivovanějších a nejinovativnějších společností světa.