HomeNabídky Tele HERO - hrdina na telefonu

Tele HERO - hrdina na telefonu

Kdepak, žádná telata nehledáme :-). Hledáme zkušeného kolegu či kolegyni s kuráží, proříznutou pusou a obchodním duchem. Máš zkušenost z call-centra, ale už nechceš pracovat jako robot? Baví tě komunikace po telefonu, ale nechceš volat naslepo? Chceš spojovat mladé lidi se zajímavými firmami a měnit tak trh práce k lepšímu? Tak se stav na kus řeči, třeba to dáme dohromady.

Náplň práce

Spojujeme mladé lidi s perspektivními firmami. Během léta jsme připravili nové vychytávky a chceme, aby o nich firmy věděli. Proto nyní potřebujeme dalšího kolegu, který nám pomůže tyto novinky prodat. Tvoje pusa a telefon budou tvoje hlavní nástroje. Tvoje práce bude zahrnovat hlavně následující:
  • řešení požadavků stávajících zákazníků (nyní asi 170 firem)
  • zpracování objednávek od nových firem (z kampaní)
  • aktivní nabídka zvýhodněných balíčků služeb těmto firmám
  • spolupráce na PR a marketingu projektu k firmám i studentům

Požadavky

Na rovinu, hledáme obchodníka tělem i duší, který dokáže prodávat "na dálku", tedy po telefonu.
  • "upovídaný" mladý člověk :-)
  • nadšení pro náš projekt, chuť to nakopnout, prodat
  • student/ka VŠ výhodou
  • zkušenost z call-centra není na škodu, ba naopak

Nabízíme ti placenou brigádu, během které se hodně naučíš. K tomu ti také nabízíme:

  • hodinovou mzdu + % z prodeje (velmi atraktivní bonus)
  • volnou pracovní dobu (kombinace práce z kanclu + odkudkoliv)
  • pracovní místo v klidné části Brna
  • veškeré zázemí, které tu máme (kuchyňka, TV bar, klubovna)
  • možnost "přičichnout" si k jiným zajímavým projektům
  • účast na pravidelných akcích typu sport, hry, grilování :-)

Budeme ale rádi, pokud se z šikovného brigádníka stane náš stálý kolega nebo kolegyně!

Myslíš, že společně s námi zvládneš firmy popostrčit správným směrem? Není na co čekat. Ozvi se a potkáme se u nás na kávu nebo čaj. Uvidíme, jestli jsme naladěni na stejné vlně!

home office kdykoliv home office kdykolivjídlo a pití zdarma jídlo a pití zdarmaneomezená dovolená neomezená dovolenávolno během dne volno během dne

Jobfairs.eu

7 zaměstnanců 1 nabídka práce

Získej skvělou práci díky pestré praxi!