HomeNabídky Tele HERO - hrdina na telefonu

Tele HERO - hrdina na telefonu

Kdepak, žádná telata nehledáme :-). Hledáme zkušeného kolegu či kolegyni s kuráží, proříznutou pusou a obchodním duchem. Máš zkušenost z call-centra, ale už nechceš pracovat jako robot? Baví tě komunikace po telefonu, ale nechceš volat naslepo? Chceš spojovat mladé lidi se zajímavými firmami a měnit tak trh práce k lepšímu? Tak se stav na kus řeči, třeba to dáme dohromady.

Náplň práce

Spojujeme mladé lidi s perspektivními firmami. Během léta jsme připravili nové vychytávky a chceme, aby o nich firmy věděli. Proto nyní potřebujeme dalšího kolegu, který nám pomůže tyto novinky prodat. Tvoje pusa a telefon budou tvoje hlavní nástroje. Tvoje práce bude zahrnovat hlavně následující:
  • řešení požadavků stávajících zákazníků (nyní asi 170 firem)
  • zpracování objednávek od nových firem (z kampaní)
  • aktivní nabídka zvýhodněných balíčků služeb těmto firmám
  • spolupráce na PR a marketingu projektu k firmám i studentům

Požadavky

Na rovinu, hledáme obchodníka tělem i duší, který dokáže prodávat "na dálku", tedy po telefonu.
  • "upovídaný" mladý člověk :-)
  • nadšení pro náš projekt, chuť to nakopnout, prodat
  • student/ka VŠ výhodou
  • zkušenost z call-centra není na škodu, ba naopak

Nabízíme ti placenou brigádu, během které se hodně naučíš. K tomu ti také nabízíme:

  • hodinovou mzdu + % z prodeje (velmi atraktivní bonus)
  • volnou pracovní dobu (kombinace práce z kanclu + odkudkoliv)
  • pracovní místo v klidné části Brna
  • veškeré zázemí, které tu máme (kuchyňka, TV bar, klubovna)
  • možnost "přičichnout" si k jiným zajímavým projektům
  • účast na pravidelných akcích typu sport, hry, grilování :-)

Budeme ale rádi, pokud se z šikovného brigádníka stane náš stálý kolega nebo kolegyně!

Myslíš, že společně s námi zvládneš firmy popostrčit správným směrem? Není na co čekat. Ozvi se a potkáme se u nás na kávu nebo čaj. Uvidíme, jestli jsme naladěni na stejné vlně!

home office kdykoliv home office kdykolivjídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmaneomezená dovolená neomezená dovolenávolno během dne volno během dne

Jobfairs.eu

7 zaměstnanců 1 nabídka práce

Získej skvělou práci díky pestré praxi!